style=
777 109 130
Út - Pá 10:00 - 19:00
So 10:00 - 16:00

Autorizovaný prodej

Ve snaze poskytnout našim zákazníkům maximum informací a konfortu se pravidelně školíme u uvedených značek. To, že jsme autorizovaní prodejci daných značek znamená, že odebíráme zboží přímo od výrobce - můžeme tak zajistit, že se nejedná o padělané výrobky. Síť autorizovaných značek neustále rozšiřujeme. 

Autorizované značky

Titleist

Titleist

Společnost Acushnet byla založena v roce 1910 v Massachusetts Philipem E. "Skipper" Youngem. V době založení se společnost zaměřila na latex a gumu pro průmyslouvou výrobu. Postupem času Acushnet začal dělat své vlastní výrobky na bázi kaučuku včetně lahví s vodou a koupací čepice. Znalosti nabyté výrobou tohoto zboží využil nakonec Titleist pro výrobu golfových míčků a posléze golfového vybavení. 

FootJoy

FooJoy

FootJoy je společně s Titleist jedna ze dvou značek mateřské společnosti Acushnet společnosti. V roce 1979 společnost Titleist vyrobila první golfové rukavice, v roce 1981 první golfové ponožky. Od roku 1997 jsou golfové boty k dispozici dokonce i pro ženy. Rok na to FootJoy zveřejnil první kolekci, která zahrnunovala také řadu oblečení a doplňků. Více než 68% odborníků na americkém PGA Tour na sobě v roce 2007 měli FootJoy obuv. 

Callaway Logo

Callaway Golf

Firma Callaway Golf byla založena v roce 1982 Elym Callawayem, vizionářským podnikatelem, který se řídil jednoduchým heslem: doručit ověřitelně lepší a příjemně odlišné produkty. Tato filozofie vytvořila z původně malého výrobce luxusních wedgí a putterů největší světovou firmu na prémiové golfové produkty. Jejich cíl však zůstal stejný, pořád vášnivě hledají další pokročilé a inovativní technologie, které pomáhají golfistům získat ze hry co největší prožitek.

ECCO Golf

Vše začalo v Dánsku snem, který měl Karl Toosbuy. Jeho přáním bylo vyrábět nejpohodlnější boty na světě a za svým cílem byl ochotný si jít za každou cenu. Věděl, že je třeba počáteční kapitál a tak neváhal prodat svůj dům i auto. Díky tomu mohla v roce 1963 v městečku Bredebro vzniknout firma Ecco. Toosbuy začínal se 46 zaměstnanci, včetně členů své vlastní rodiny. Ecco boty byly kožené, kvalitní a neskutečně pohodlné díky vyměkčeným stélkám a tak není divu, že za 11 let společnost rozšířila výrobu po celém světě. První velké úspěchy měly modely JOKE, sportovní řada FREE a pro volný čas TIME. Dnes činí roční prodej těchto tří typů kolem 8 milionů párů.

nike logo 

NikeGolf

O datum, kdy se značka NIKE GOLF objevila se historici přou. Někteří totiž říkají, že to bylo právě ve chvíli, kdy podepsal NIKE smlouvu s tenkrát dvacetiletou vycházející hvězdou Tigerem Woodsem, který se právě stal profesionálním golfistou, Tedy v roce 1996 kdy NIKE GOLF neměl ani svou řadu holí, míčků a vybavení. Smlouva Tigerovi zaručovala 40 milionů dolarů za 5 let a na začátku z ní vedení NIKE nebylo úplně nadšené, nicméně všichni dnes víme, že se dá udělat jen málo lepších rozhodnutí, než bylo toto.

Autorizovaní prodejci Stuburt 

Stuburt

Stuburt je zavedená golfová značka, která se specializuje na kvalitní boty a oblečení. Na trhu se objevila v roce 1860, kdy ji založil švec Ralph Stubbs a jeho asistent Frederick Burt. V historii Stuburt připravoval boty pro jachtaře, bruslaře nebo dokonce pro anglické fotbalisty na Světovém poháru v roce 1966. V roce 1980 obul golfista Tony Jacklin model golfových bot Stuburt Pro Am. Od té doby se postupně stal golfovou značkou známou pro kvalitní zpracování, kterou obléká například Darren Clarke. 

Vše o nákupu
O bestgolf.cz
Golfová poradna
Další služby
FIO
Go Pay
RB
mastercard.png
mBank
visa.png
KB
Homecredit
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: +420 777 109 149

Created by
(0)