style=
777 109 130
Út - Pá 10:00 - 19:00
So 10:00 - 16:00

Autorizovaný prodej

Ve snaze poskytnout našim zákazníkům maximum informací a konfortu se pravidelně školíme u uvedených značek. To, že jsme autorizovaní prodejci daných značek znamená, že odebíráme zboží přímo od výrobce - můžeme tak zajistit, že se nejedná o padělané výrobky. Síť autorizovaných značek neustále rozšiřujeme. 

Autorizované značky

Titleist

Titleist

Společnost Acushnet byla založena v roce 1910 v Massachusetts Philipem E. "Skipper" Youngem. V době založení se společnost zaměřila na latex a gumu pro průmyslouvou výrobu. Postupem času Acushnet začal dělat své vlastní výrobky na bázi kaučuku včetně lahví s vodou a koupací čepice. Znalosti nabyté výrobou tohoto zboží využil nakonec Titleist pro výrobu golfových míčků a posléze golfového vybavení. 

FootJoy

FooJoy

FootJoy je společně s Titleist jedna ze dvou značek mateřské společnosti Acushnet společnosti. V roce 1979 společnost Titleist vyrobila první golfové rukavice, v roce 1981 první golfové ponožky. Od roku 1997 jsou golfové boty k dispozici dokonce i pro ženy. Rok na to FootJoy zveřejnil první kolekci, která zahrnunovala také řadu oblečení a doplňků. Více než 68% odborníků na americkém PGA Tour na sobě v roce 2007 měli FootJoy obuv. 

Cobra

Cobra

1973 designér a bývalý australský amatérský golf šampion Thomas Crow založil malý golfový klub a společnost jménem Cobra Golf. Sídlo společnosti se nachází v Kalifornii. V posledních 20 letech firma zažívá vlastnické změny. Nejprve byla koupena společností Acushnet (Titleist, FootJoy), aby byla posléze prodána Pumě. Zde se značka Cobra opět uchytila a společně s hráčem Rickie Fowlerem se snaží opět prorazit do podvědomí.

Callaway Logo

Callaway Golf

Firma Callaway Golf byla založena v roce 1982 Elym Callawayem, vizionářským podnikatelem, který se řídil jednoduchým heslem: doručit ověřitelně lepší a příjemně odlišné produkty. Tato filozofie vytvořila z původně malého výrobce luxusních wedgí a putterů největší světovou firmu na prémiové golfové produkty. Jejich cíl však zůstal stejný, pořád vášnivě hledají další pokročilé a inovativní technologie, které pomáhají golfistům získat ze hry co největší prožitek.

Autorizovaní prodejci MacGregor 

MacGregor

MacGregor je jedna z nejstarších současných firem na výrobu golfových holí a golfového vybavení. Byla založena už v roce 1987 v Ohiu, kdy se změnila z firmy na výrobu bot ve firmu na výrobu dřevěných golfových hlav a hickory shaftů. Brzy firma začíná vyrábět hole s ocelovými shafty a dominuje trh profesionálů i amatérů. Minimálně polovina hráčů PGA Tour ve 40. a 50. letech používá hole MacGregor. Součástí jejich týmu jsou velice známá jména, největší trhák se jim však podaří v roce 1961 uzavřít smlouvu s tehdy čerstvým profesionálem Jackem Nicklausem. Když si koupíte hůl MacGregor, kupujete si kus golfové historie společně s mnoha technologickými inovacemi, ale hlavně výbornou golfovou hůl.

Autorizovaní prodejci Stuburt 

Stuburt

Stuburt je zavedená golfová značka, která se specializuje na kvalitní boty a oblečení. Na trhu se objevila v roce 1860, kdy ji založil švec Ralph Stubbs a jeho asistent Frederick Burt. V historii Stuburt připravoval boty pro jachtaře, bruslaře nebo dokonce pro anglické fotbalisty na Světovém poháru v roce 1966. V roce 1980 obul golfista Tony Jacklin model golfových bot Stuburt Pro Am. Od té doby se postupně stal golfovou značkou známou pro kvalitní zpracování, kterou obléká například Darren Clarke. 

Vše o nákupu
O bestgolf.cz
Golfová poradna
Další služby
FIO
Go Pay
RB
mastercard.png
mBank
visa.png
KB
Homecredit
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: +420 777 109 149

Created by
(0)