style=
777 109 130
Út - Pá 10:00 - 19:00
So 10:00 - 16:00

Bestgolfday 21.5.2015

Jedinečný Bestgolfday již brzy!!!

21. 5. 2015 se na Vás všechny těšíme v Golfaréně Praha, kde jsme si pro Vás přichystali unikátní den plný golfu. V rámci tohoto dne je pro Vás přichystán bohatý golfový program pro zábavu i poučení.

Stěžejním bodem programu bude fitting golfových holí od Callaway, který povedou oficiální zástupci firmy Callaway za dohledu profesionálního trenéra. Díky tomuto fittingu dokážete vybrat golfové hole přesně na míru Vašemu golfovému švihu. V nadcházející sezóně tak zažijete mnohem příjemnější golfovou hru, dosáhnete lepších výsledků a zapracujete na snížení svého hendikepu. Fitting probíhá na speciálním analyzátoru a pro účastníky Bestgolfday je ZDARMA. Zájem o fitting je značný, proto neváhejte a rezervujte si Váš čas fittingu na telefonním čísle 607 521 618.

Každý návštěvník Bestgolfday může rovněž využít tréninku zdarma, během kterého vyzkouší nejnovější modely holí Callaway a od profesionálního trenéra získá celou řadu doporučení a rad, jak dosáhnout ještě lepších golfových výsledků.

Pro zájemce chystáme také odbornou přednášku z „course managementu“, díky které získáte znalosti jak analyzovat golfové hřiště a přizpůsobovat svou golfovou hru jednotlivým typům hřišť.

Během tohoto dne bude k dispozici také široký sortiment bazarových golfových holí k vyzkoušení a případnému zakoupení. Uvidíte tedy, že i za velmi nízké ceny lze pořídit kvalitní golfové vybavení.

V průběhu bestgolf dne bude probíhat také ochutnávka znamenitých vín, které nám všem zpříjemní průběh celého bestgolf dne a které nám umožní snáze navázat přátelské kontakty s dalšími golfovými hráči a s personálem našeho obchodu, který Vám bude ve všem plně k dispozici a ochotně Vám pomůže a poradí.

Aby byl zážitek z ochutnávky vína co nejpříjemnější, budou k zakoupení nejrůznější gastronomické pochoutky.

Celá tato akce plná zábavy a poučení je pro Vás přichystána za symbolické vstupné 100 Kč, v jehož rámci budete zařazeni do slosování o hodnotné golfové ceny, které proběhne ještě v den akce. Každá vstupenka vyhrává !!

Pokud jste nadšenými golfisty, nebo pokud s golfem teprve začínáte, nabízíme Vám možnost získání nových znalostí a dovedností a příjemné zábavy v moderním golfovém prostředí.

Místo konání: Golfaréna se nachází na adrese Železničářů 190, Praha 7. Parkování je zajištěno. Tak ve čtvrtek 21.5.2015 od 12:00 do 18:00 nashledanou! 

Vše o nákupu
O bestgolf.cz
Golfová poradna
Další služby
FIO
Go Pay
RB
mastercard.png
mBank
visa.png
KB
Homecredit
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: +420 777 109 149

Created by
(0)