CALLAWAY dámský plný set Solaire 16 černo-bílý + Golfová pravidla

Kód: 406481613207BK
Dárek zdarma
Výrobce: Callaway
26 500 Kč –21 % 20 990 Kč
Můžeme doručit do:
19.6.2018
Skladem (2 ks)
CALLAWAY Solaire dámský plný set černo-bílý Vědci z Callaway zkoumali každý aspekt designu golfových holí a provedli podrobný výzkum dopadu technologií na dámský švih, aby našli cestu k vytvoření takového golfového setu, který by ženám poskytl maximální odpouštění a výkon. Výsledkem jsou delší a hratelnější železa, fairwayová dřeva a hybridy s lepšími vlastnostmi při odpalu a driver, který umožní dosáhnout dlouhých a přímých ran. Pro dokonalou přesnou na greenu byl set opatřen putterem Odyssey. Toto všechno bylo navrženo speciálně pro uspokojení všech požadavků golfistek, které chtějí mít špičkové hole s odpovídajícím výkonem a dokonalým designem, se kterým budou na golfovém hřišti k nepřehlédnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CALLAWAY Solaire dámský plný set černo-bílý

Vědci z Callaway zkoumali každý aspekt designu golfových holí a provedli podrobný výzkum dopadu technologií na dámský švih, aby našli cestu k vytvoření takového golfového setu, který by ženám poskytl maximální odpouštění a výkon. Výsledkem jsou delší a hratelnější železa, fairwayová dřeva a hybridy s lepšími vlastnostmi při odpalu a driver, který umožní dosáhnout dlouhých a přímých ran. Pro dokonalou přesnou na greenu byl set opatřen putterem Odyssey. Toto všechno bylo navrženo speciálně pro uspokojení všech požadavků golfistek, které chtějí mít špičkové hole s odpovídajícím výkonem a dokonalým designem, se kterým budou na golfovém hřišti k nepřehlédnutí.

Klíčové parametry  

  • Složení: Driver 13.5°, 3W, 5W, 7W, 5H, 6H, železa č. 7,8,9, PW, SW, putter, 6 headcovery
  • Shaft: grafitový s W flex
  • Držení: pro praváka
  • Bag: na vozík, 6-ti cestný, 7 kapes
  • Barva: čeno-bílá

Vlastnosti

Železa v setu Callaway Solaire 16 jsou vyvážená po obvodu hlavy. Výsledkem tohoto vyvážení je vyšší vzlet míčku, jeho delší dolet a lepší hratelnost holí díky vysokému MOI. Lepší hratelnost u fairwayových dřev a hybridů zajišťuje jejich větší face a níž položené těžiště. Také driver je uzpůsoben pro lepší hratelnost. Jeho face je tenčí a sweet spot větší.

V setu Callaway Solaire 16 je obsaženo vše, co golfistky ke hře nezbytně potřebují. Díky tomu set neobsahuje zbytečné hole a usnadňuje rozhodnutí, jakou holí v dané situaci hrát. Místo dlouhého přemýšlení a rozvažování se můžete věnovat příjemné konverzaci, golfová hra tak pro Vás bude ještě příjemnější.

Dokonalou přesnost na greenu set Callaway Solaire 16 zajišťuje prostřednictvím kvalitního putteru Marxmann od Odyssey. Tento putter je navržen speciálně pro ženy a poskytuje jim velmi příjemný systém míření.

Callaway Solaire 16 je pěkným designovým setem, a to zejména díky stylovému bagu v retro designu, který má 6-ti cestný organizér a 7 kapes na golfové vybavení.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové sety
Barva bagu: Černo-bílá
Flex: Dámský
Název shaftu: Callaway Graphit
Pohlaví: Dámské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: