CALLAWAY driver Big Bertha Fusion 9.0 50g GR REG RH

Kód: 48009079A237
Novinka
13 955 Kč –59 %
5818481682057drivers2016bigberthafusion5
13 955 Kč –59 % 5 780 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2018

Driver Big Bertha Fusion prošel materiálovou změnou za účelem zvýšení míry odpouštění a vzdálenosti, které vévodí nová revoluční technologie titanového Exo-Cage.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Driver Big Bertha Fusion prošel materiálovou změnou za účelem zvýšení míry odpouštění a vzdálenosti, které vévodí nová revoluční technologie titanového Exo-Cage a ultralehká triaxiální carbonová hlava driveru s novým inovativním tvarem a špičkovou aerodynamikou.

Vlastnosti

Big Bertha Fusion kombinuje v leteckém průmyslu využívaný titan s ultra lehkým tri-axiálním carbonem. Spojení těchto materiálů umožnilo inženýrům z firmy Callaway rozložit více hmotnosti na obvod a více do zadní části hlavy driveru v porovnání s předchozími modely. Tento krok vedl k dramaticky zvýšené úrovni odpouštění. 

Big Bertha Fusion triaxial carbon Exo-Cage poskytl vývojářům schopnost překonat zažité kompromisy v oblasti tvarování hlavy driveru a vytvořit nový přitažlivý tvar kombinující aerodynamiku s vysokým MOI. Tímto novým tvarem bylo dosaženo lepších možností v akustickém inženýrství, které umožňují vyvolávat mimořádně uspokojující pocit a zvuk při hře s Big Berthou Fusion.

Big Bertha Fusion disponuje také vysokou rychlostí, kterou čerpá ze špičkové aerodynamiky. Unikátní tvar hlavy využívá technologie Speed Step, která byla vytvořena ve spolupráci s předními odborníky leteckého průmyslu za účelem snažšího klouzání driveru vzduchem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Flex: Regular
Loft:
Název shaftu: UST Recoil 450
Pohlaví: Pánské
Shaft: Grafitový
Strana: Pravá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: