CALLAWAY golfové míčky Chrome Soft (3 ks)

Kód: 642125212
Výrobce: Callaway
288 Kč –17 %
CALLAWAY golfové míčky Chrome Soft (3 ks)
288 Kč –17 % 240 Kč
Můžeme doručit do:
27.3.2018
Skladem (1 ks)
Mičky Chrome Soft disponují technologií SoftFast Core, díky níž dosahují té nejnižší rotace při drivech. Kvalitní jádro je základem toho, aby byly míče co nejpřesnější a nejdelší. Po pár odpalech zjistíte, že trefit fairwaye a greeny nebylo nikdy jednodušší. Míče jsou 3vrstvé a mají nízkou kompresi v hodnotě 65, což umožňuje úžasnou přesnost kolem greenů a výrazný pocit měkkosti při hře železem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky CALLAWAY Chrome Soft (3 ks)

Mičky Chrome Soft disponují technologií SoftFast Core, díky níž dosahují té nejnižší rotace při drivech. Kvalitní jádro je základem toho, aby byly míče co nejpřesnější a nejdelší. Po pár odpalech zjistíte, že trefit fairwaye a greeny nebylo nikdy jednodušší. Míče jsou 3vrstvé a mají nízkou kompresi v hodnotě 65, což umožňuje úžasnou přesnost kolem greenů a výrazný pocit měkkosti při hře železem.

HEX Aerodynamics - Tato technologie dodává míčku dlouhou vzdálenost díky struktuře povrchu, který skvěle snižuje odpor vzduchu a díky tomu podporuje stabilní let míče. Oproti obvyklým míčkům má míček řady HEX strukturu povrchu šestihranu a tak zde není žádný prostor pro tření. Na míčcích jiných značek, kde je struktura povrchu tvořena kruhy se objevují ostrůvky, které jsou zbytečnými třecími plochami.

Klíčové parametry: 

  • SoftFast Core – vylepšené jádro míče, díky čemuž míč dosahuje nižší rotace, vyšší přesnosti a delších drivů.
  • HEX aerodynamics - vzorek povrchu byl rekonstruován pro lepší vzlet při nízkých rychlostech a tím i delší vzdálenost při zachování stabilního letu míčku.
  • Thermoplastic Urethane - ultralehký urethanový plášť, který poskytne výjimečně měkký pocit. A přitom si zachovává bělost a odolnost proti poškrábání.

Dostupný produkt

Type

Cover Material

Pattern

3-Piece

Thermoplastic Urethane

HEX Aerodynamic

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové golfové míčky
Barva: Bílá
Handicap: 18-36
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3 Vrstvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: