CALLAWAY golfové míčky Chrome Soft 16 Truvis (12 ks)

Kód: 64212531220
Výrobce: Callaway
1 236 Kč –24 %
CALLAWAY golfové míčky Chrome Soft 16 Truvis (12 ks)
1 236 Kč –24 % 945 Kč
Můžeme doručit do:
27.3.2018
Skladem (1 ks)
Golfové míčky CALLAWAY Chrome Soft 16 Truvis (12 ks) CALLAWAY golfové míčky CALLAWAY Chrome Soft 16 Truvis jsou vybaveny novou unikátní technologií, která je designována pro skvělý pocit, maximální soustředění a vysoké sebevědomí. Díky speciálnímu povrchu s červenými pětiúhelníky, které míček opticky zvětšují a rapidně zlepšují jeho viditelnost, se zaručeně zlepší hratelnost míčku z každé pozice. Když se nad tento míček postavíte, máte pocit, že nemůžete minout!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky CALLAWAY Chrome Soft 16 Truvis (12 ks)

CALLAWAY golfové míčky CALLAWAY Chrome Soft 16 Truvis jsou vybaveny novou unikátní technologií, která je designována pro skvělý pocit, maximální soustředění a vysoké sebevědomí. Díky speciálnímu povrchu s červenými pětiúhelníky, které míček opticky zvětšují a rapidně zlepšují jeho viditelnost, se zaručeně zlepší hratelnost míčku z každé pozice. Když se nad tento míček postavíte, máte pocit, že nemůžete minout!

Nové golfové míčky Chrome Soft kompletně změnily náhled na výkon golfových míčků a posunuly standardy na vyšší úroveň. Jmenovitě je toho dosaženo technologií Dual SoftFast Core, která propůjčuje míčku ještě více rychlosti při odpalu. 4 vrstvy pak zajišťují dostatek kontroly pro hru kolem greenu. Nižší komprese Vám při hře s těmito míčky dovolí okusit neskutečně měkký a příjemný pocit.

Klíčové parametry

  • Počet vrstev: 4 (dvojité jádro + 2 pláště)
  • Barva: bílá
  • Dual SoftFast Core: vysoká rychlost, dobrá kontrola, nízký spin
  • Komprese: 65

Vlastnosti

Červeno bílý povrh míčku s technologií Truvis je speciálně navržen pro maximalizaci Vašeho soustředění a viditelnosti míčku. Opticky zvětšený míček budete díky zvýšenému sebevědomí trefovat časteji a mnohem lépe.

Callaway je jedinou firmou na výrobu golfových míčků, která využívá technologie Dual SoftFast Core. Tato technologie dvojitého jádra byla navržena pro vysokou rychlost míčku a jeho nízký spin. Díky tomu má míček ideální vlastnosti pro hru z týčka, z fairwaye i při posledních úderech kolem greenu.

Čtyřvrstvá konstrukce využívá pláště Tour Urethan Cover, který se při úderu dokáže přizpůsobit povrchu každé hole v bagu. Tím získáte maximální kontrolu nad svými údery, ať už hrajete kteroukoliv holí. Tyto vlastnosti oceníte speciálně při hře s holemi pod 100 yardů.

Nízká komprese míčků přináší vedle příjemného pocitu ze hry také dlouhou a přímou trajektorii letu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové golfové míčky
Barva: Bílá
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): Více vrstev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: