style=
777 109 130
Út - Pá 10:00 - 19:00
So 10:00 - 16:00

Často kladené dotazy

Otázka: Máte stejné ceny ve vašem kamenném obchodě?
Odpověď: Není to pravidlem, většinou jsou ceny v e-shopu bestgolf.cz výhodnější. Pokud není udělána objednávka přes internet s vyzvednutním v kamenném obchodě, není zpravidla možné za internetové ceny nakoupit v kamenném obchodě.

Otázka: Jakým způsobem zboží dodáme?
Odpověď: Zákazník při dokončení objednávky má možnost zvolit jednu z několika možností dodání: osobní odběr v našem kamenném obchodě, zaslání přepravní službou PPL do druhého dne nebo kurýrem Najbert po Praze. Po Praze doručujeme zboží do 4 hodin po potvrzení objednávky!

Otázka: Je možné si zboží vyzvednout osobně a je možné platit platební kartou?
Odpověď: Zboží je možné vyzvednout osobně, ale je nutné mít napřed potvrzenou objednávku. Zboží objednané přes internetový obchod je možné platit platební kartou přostřednictvím platební brány GoPay. Při nákupu zboží v kamenném obchodě akceptujeme platební karty Visa/Master Card.

Otázka: Jsem začátečník a rád bych si zakoupil golfové hole, co mi poradíte?
Odpověď: V dnešním světě, kdy výrobní technologie jsou zpravidla stejné se ceny golfových holí většinou odlišují různě "tržně silnou značkou" a z menší části pak kvalitou. Záleží také na tom, zda řešíte otázku image či nikoliv. Pokud jste začátečník a hledáte nejlepší poměr cena/kvalita/značka, doporučujeme Vám vybrat některý z golfových holí (setů) značky RAM nebo MacGregor. Jestliže si chcete dopřát kvalitu ale za vyšší cenu, doporučujeme hole značky Callaway či Titleist.

Otázka: Mám dát přednost při nákupu holím s grafitovými shafty či ocelovými shafty?
Odpověď: Zde není odpověď jednoznačná. Pokud jste sportovní typ a razantní hráč s agresivním švihem, doporučujeme Vám hole s ocelovými shafty. Jestli patříte spíše mezi rekreační hráče doporučujeme grafitové shafty. Pakliže váháte s výběrem, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Otázka: Poskytujete množstevní slevy?
Odpověď: Ano, při velkém nákupu nezlevněného zboží je možné poskytnout slevu či dát dárek ve formě zboží.

Otázka: Je možné nakoupit za velkoobchodní ceny?
Odpověď: Běžně to není možné, zboží za velkoobchodní ceny prodáváme pouze zavedeným specializovaným golfovým obchodům.

Vše o nákupu
O bestgolf.cz
Golfová poradna
Další služby
FIO
Go Pay
RB
mastercard.png
mBank
visa.png
KB
Homecredit
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: +420 777 109 149

Created by
(0)