style=
777 109 130
Út - Pá 10:00 - 19:00
So 10:00 - 16:00

Nové platební metody

platby

Vážení zákazníci, 

připravili jsme pro vás letní překvapení v podobě přidání dvou dalších platebních metod. První přidanou metodou je Platba kartou online přes platební bránu GoPay. Ti z vás, kdo nechcete utratit příliš peněz najednou, jistě oceníte možnost placení na splátky u Homecredit

Platba online platební kartou

Užijte si pohodlí online plateb a zaplaťte prostřednictvím platební brány GoPay. Ta patří k absolutní špičce, co se týká spolehlivosti a hlavně bezpečí vás zákazníků. V GoPay u nás můžete zaplatit následujícími platebními metodami:

 • Platební kartou Visa/Master Card

 • Bankovní převod

  - Moje platba

  - ePlatby

  - mPeníze

  - Fio banka

  - Bankovní převod

 • E-peněženka (Pro zákazníky mající účet u GoPay)

Postup při placení online platební kartou

Po výběru zboží na našich stránkách, výběru tohoto typu platby a potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay. Zde v prvním kroku musíte vyplnit kontaktní e-mail. Poté si zvolíte vybranou platební metodu. Po vyplnění potřebných údajů a potvrzení platby budete v případě úspěšného zaplacení přesměrováni zpět na naše stránky s tím, že platba byla přijata a objednávka potvrzena.

Homecredit - nákup na splátky

Pořiďte se vybrané golfové zboží ihned a nečekejte, až na něj budete mít. Pro nákupy v hodnotě nad 3000 Kč můžete využít nákupu na splátky od Homecredit. Po výběru zboží na našich stránkách, výběru tohoto typu platby a potvrzení objednávky budete přesměrováni na stránky Homecredit. Zde vyplníte požadované údaje a pokud bude vše v pořádku, bude vaše objednávka schválena.

Vše o nákupu
O bestgolf.cz
Golfová poradna
Další služby
FIO
Go Pay
RB
mastercard.png
mBank
visa.png
KB
Homecredit
U Slovanky 9D, 18200 Praha 8
Telefon: +420 777 109 130, Zákaznický servis: +420 777 109 149

Created by
(0)