Hodnocení zákazníků

 

"Zásilku jsem již obdržela v perfektním stavu. Chci Vám poděkovat za velmi příjemný příjemný a doslova vzorový přístup k zákazníkovi. Nesetkala jsem se s takovým přístupem, bohužel, ve všech E-shopech, ale ve vašem obchodě budu s určitostí nakupovat i v budoucnu."

Romana Fischer

 

"Pozdrav a dík paní Foldinové za nejpříjemnější obsluhu ze všech pro shopů kde jsem kdy byl"

Zdeněk Svatoň

"Hraji již 3 roky a první hole Rhino jsem si zakoupila na internetovém obchodě www.bestgolf.cz Jsem s nimi velmi spokojena a pravidelně se vracím na bestgolf.cz, zejména díky skvělým cenovým akcím."

Kateřina Kultová

 

"Golf jsem začal hrát teprve nedávno. Hraji s golfovými holemi Rhino a výborně se mi s nimi hraje. Za 3 měsíce jsem složil Zelenou kartu a snížil svůj HCP na 25."

Karel Holeček

"Golf jsem poprvé zkusil v roce 2002 a stejně asi jako většina lidí, ihned jsem této krásné hře zcela propadl. Zatím mám pouze zelenou kartu, ale věřím, že brzy dosáhnu handicapu. Firmu BESTGOLF jsem nalezl na Internetu a při porovnání cen jsem zjistil, že srovnatelnou kvalitu holí nabízejí výrazně levněji než konkurence. Zakoupil jsem set Classic na grafitu a jsem maximálně spokojen. Na základě dobré zkušenosti jsem pořídil golfový set Ladies i pro moji manželku, která s golfem právě začíná."

Jiří Šlesinger

 

"Dneska jsem se s kamarádem zastavil v Bestgolfu vyzvednout si objednanou kšiltovku. A jako vždy-milá, půvabná a usměvavá Hanička nám nejenom poradila s dalším výběrem, ale ještě jsme dostali její skvělý jablečný štrůdl. Vaječný koňak jsme nemohli, byli jsme oba autem. Tenhle obchod je fajn, že opravdu mají zájem pomocí vám s výběrem zboží, člověk může nezávazně zkonzultovat své budoucí přání a odcházíte s dojmem, že jste vlastně ani nebyli v obchodě, ale u přátel. Děkuji a přeji Bestgolfu mnoho zákazníků v roce 2017"

Robert Vacek