O Nás

BestGolf je tu již více než 19 let, což jednoznačně potvrzuje, že máme místo na českém trhu. Naším cílem je maximálně zpřístupnit tak krásnou hru, jako je golf, co nejvíce lidem.

Kamenné prodejny | BestGolf TýmProč se nákup u nás vyplatí

Kdo jsme

V roce 2000 BestGolf začal svoji golfovou túru kompletní nabídkou golfového vybavení. Následně jsme založili klub BestGolf Blue Sky. Od roku 2012 máme specializovanou prodejnu s téměř 200m2 prodejní plochy. Jako první v České republice jsme zde otevřeli golfový outlet a golfový bazar.

Autorizovaný prodej

Ve snaze poskytnout našim zákazníkům maximum informací a komfortu se pravidelně školíme u značek, kterým jsme autorizovaný prodejce. Jedná se o značky jako je například Callaway, Nike, Ecco, Footjoy, Titleist a další. To, že jsme autorizovaní prodejci daných značek znamená, že odebíráme zboží přímo od výrobce. Díky tomu můžeme poskytnout našim zákazníkům řadu výhod a jistot, kterými je například:

  • Garance původu prodávaného zboží. U nás padělky nenajdete!
  • Pravidelně aktualizované skladové zásoby, které odpovídají skutečnosti. Pokud zboží uvádíme skladem, můžeme Vám ho doručit již druhý den od objednání!
  • Co nemáme, to seženeme. Nenašli jste u nás, co hledáte? Neváhejte nás kontaktovat. Pokud bude daný produkt dostupný u výrobce, dodáme Vám ho za 1 až 2 týdny.
  • Rychlé a pro zákaznické vyřízení reklamace. Vadné zboží reklamujeme přímo u výrobce bez zbytečných prodlev a prostředníků. 

Jsme tu pro vás

Pokud budete spokojeni Vy, budeme spokojeni i my. Chceme všem našim zákazníkům nabídnout kvalitní služby za rozumnou cenu. Věříme, že se Vám u nás bude líbit a rádi se budete vracet.

Všem golfistkám a golfistům přejeme hezkou hru!

2_upraveno_1