Naši partneři

Jako BestGolf spolupracujeme s řadou firem. V rámci spolupráce se snažíme získat i výhody pro naše zákazníky. Koukněte, kde můžete díky BestGolfu něco získat. 

Partneři BestGolf.cz

logo-teetravel

Naše cestovní kancelář poskytuje svým klientům zahraniční zájezdy spojené s golfem za výhodné ceny. Nabízíme zájezdy do golfových destinací jako např. Španělsko, Portugalsko, Turecko. Dále golfové zájezdy do exotických zemí jako např. Mauritius, Srí Lanka, Vietnam apod. Naši klienti oceňují zejména osobní přístup, komplexní služby, nabídku zájezdů na míru a spolupráci s golfovými profesionály a trenéry.

sphere

Největší univerzální věrnostní program v České a Slovenské republice. Více než 10.000 možností, výhody a slevy cca 5 až 30 %. 

fontana

Firma Fontana je předním českým dodavatelem barelové vody, kterou získává z podzemního zdroje ležícího v CHKO Kokořínsko. Díky tomu lze garantovat skvělou kvalitu a chuť dodávané vody, která je stáčena za nejpřísnějších hygienických podmínek plně vyhovujících vyhlášce č.275/2004 sb. Vysoké standardy výroby a distrubuce řadí vodu od Fontany do kategorie Pramenitá voda.

koop

Nejlepší pojišťovna pro život jaký je.

PremiumGolf_logo

Od jara do podzimu žijeme golfem, od podzimu do jara lyžováním. Golf se pro nás neodehrává jen na greenech a ski horečka pro nás zdaleka není jen záležitostí svahů. Sledujeme nejnovější trendy ve vybavení, osobně prověřujeme destinace, hotely, testujeme hřiště, resorty a vybíráme pro Vás jen to nejlepší ze světa prémiového sportu i lifestylové show kolem něj. Sledujte nás a nechte se strhnout!

Navštivte náš web, kde se věnujeme ocenění osobností, které se zasloužily o rozvoj golfu. Tato anketa je tedy věnována zejména těm, kteří přispěli k propagaci golfu, představují přínos pro golfové prostředí, podporují myšlenky golfismu, férové hry a dobrého jména golfu.