Trackman 4 indoor

 
Indoor  
   
Přijďte si k nám užít nevšedního golfového zážitku, který Vám poskytne nejmodernější golfový simulátor Trackman 4. V příjemném prostředí naší klubovny zcela zapomenete na starosti všedního dne a přenesete se na některé z nejlepších světových hřišť. Zjistíte-li během hry, že Vám něco schází, můžete využít našeho golfového obchodu, který se simulátorem přímo sousedí. Přijďte si zatrénovat individuálně nebo pozvěte partičku přátel a poměřte své golfové schopnosti v zábavném virtuálním turnaji.  
 
   
CENÍK 1 HODINA 2 HODINY PERMANENTKA 6 HODIN
max. 2 osoby 800 Kč 1 200 Kč 3 000 Kč
max. 4 osoby 1 600 Kč 2 400 Kč 6 000 Kč
5 osob a více smluvní cena smluvní cena smluvní cena
 
   
TECHNOLOGIE VIRTUAL GOLF 2  
Užijte si virtuální reality pro zpestření Vašeho tréninku. Nejnovější software nahraný do Trackman 4 poskytuje maximálně realistický golfový zážitek, který zcela redefinuje možnosti, jichž lze v prostředí golfových simulátorů dosáhnout. Každá tréninková lekce, každá odehraná jamka, každý zábavný turnaj odehraný s Vašimi přáteli… to vše bude naplněno skutečnými pocity ze hry. Nejslavnější světová golfová hřiště jsou vykreslena v omračujících detailech. Průběh hry je neuvěřitelně plynulý a příjemný. Během hry jsou navíc shromažďována data o každém Vašem úderu, můžete tak svou hru analyzovat a posouvat na vyšší úroveň. Pokud si myslíte, že Vás na golfovém simulátoru již nic nepřekvapí, zamyslete se znovu a přijďte vyzkoušet náš unikátní Trackman 4 simulátor.  
   
   
DECHBEROUCÍ HERNÍ ZÁŽITEK  
Technologie Virtual Golf 2 je balíčkem vynikajících nových prvků, které byly navrženy speciálně pro zlepšení herního zážitku a zároveň pro získání klíčových informací ke zlepšení Vašich golfových schopností a dovedností. Vše, co na našem simulátoru zažijete, je pečlivě analyzováno a znázorněno v poutavé grafice, jakou jste ještě nikdy neviděli. Zkrátka revoluční! Poutavost a opravdovost našeho Trackman 4 simulátoru jsou vystavěny na 3 základních pilířích:

 

Ultimátní indoorová přesnost

 • Simulátor využívá kombinaci radarové a kamerové technologie, která zpřesňuje měření Vašich úderů a přenáší je do virtuální reality s takřka 100% přesností. Vaše údery na simulátoru tak zcela odpovídají úderům z venkovní hry.
 • Model letu míčků byl zcela přepracován, aby ještě lépe odpovídal chování golfového míčku během letu ve skutečnosti.
 • Díky vylepšenému měření spinu a algoritmu rolování míčku budete mít pocit, že stojíte na skutečném greenu.

Úžasná grafika

 • Virtual golf 2 grafika je založena na nejmodernější herní platformě současnosti, která je propracována do nejmenšího detailu. Během hry se tak můžete těšit na hyper realistické a ultra efektní atmosférické efekty.

Vylepšený golfový realismus a uživatelské zkušenosti

 • Všechna zahrnutá hřiště byla detailně zmapována pomocí moderní LIDAR dron technologie. Oproti dříve používanému satelitnímu mapování je dosaženo mnohem větší realističnosti, přičemž je zachován duch každého hřiště.
 • Realita je vhodně dokreslena i doplňujícími informacemi, které jsou u jednotlivých hřišť uvedeny. U každé jamky tak získáte její skutečný název, vzdálenost HCP index, slope rating a mnoho dalšího.
 • Simulátor je obohacen také o fiktivní juniorské kurzy se speciálními juniorskými odpališti.
 • Během hraní kola můžete volitelně nastavovat zobrazení okénka s analytickými daty.
 • Každou jamku si můžete prohlédnout také z ptačí perspektivy dronu.
 • Intuitivní „heat-map“ mřížky greenu umožňuje odhadnout nerovnosti kolem jamky a díky tomu dobře odhadnout potřebnou intenzitu přibližovací rány.
 
 
BEZKOKURENČNÍ FUNKCIONALITA PRO KAŽDÉHO  
Všechny funkce Virtual Golf 2 umožňují plynulé a příjemné golfové lekce. Bez ohledu na to, zda jste obchodní nebo soukromý hráč, který má zájem hrát své vlastní hry, trénovat nebo se bavit na turnajích se svými přáteli, můžete si být jisti, že Virtual Golf 2 vás udrží nejblíže vaší hře.

 

Prodlužte svou sezónu a poměřte se s ostatními

 • Trénujte tvrdě a udržujte své herní dovednosti ostré i přes zimu. Technologie spojené s Trackman 4 simulátorem využívá během zimy 92 % členů PGA. Přidejte se k nim a trénujte jako profík.
 • Užijte si skvělý a zábavný čas se svou rodinou či přáteli. Na golfovém simulátoru si mohou zahrát i hráči bez zelené karty. Simulátor obsahuje také tradiční vnořené soutěže, jako je „Hit it“, Capture the flag“ či „closest to the pin“. Není-li zrovna po ruce nikdo, kdo by si s Vámi zahrál, můžete využít virtuální online golfové tour a poměřit své schopnosti na mezinárodní úrovni.
Plynulá hratelnost
 • Bezkonkurenčně realistický let míčku
 • Dynamicky se měnící povětrnostní podmínky ještě více umocňují herní prožitek. Poznejte sílu větru a jeho schopnost ovlivnit Vaše údery.
Optimalizovaný herní čas
 • Máte nabitý program a nestíháte odehrát svou pravidelnou osmnáctku? Využijte našeho simulátoru a skloubíte náročný pracovní život a relax na hřišti.
 • 18-ti jamkové hřiště na simulátoru odehrajete za méně než hodinu (platí při hře jednoho zkušeného hráče).
 
   
GLOBÁLNÍ HERNÍ ZKUŠENOST  
Virtual Golf 2 s Trackman 4 technologií Vám umožňuje hrát na těch nejlepších světových hřištích, jako je například Royal Portush, Innisbrook, Muirfield Village, Albany, PGA National a všechny 4 legendární hřiště v St. Andrews. V budoucnu budou do knihovny přidávána nová špičková hřiště. Aktuálně jich je k dispozici více než 90. Kompletní seznam aktuálně dostupných hřišť je uveden v tabulce níže:  
 HŘIŠTĚ