Často kladené dotazy

Otázka: Máte stejné ceny ve vašem kamenném obchodě a na eshopu?

Odpověď: Není to pravidlem, ceny ne e-shopu bestgolf.cz se mohou lišit. Ve většině případů však bývá cena stejná.

Otázka: Jakým způsobem zboží dodáte?

Odpověď: Zákazník při dokončení objednávky má možnost zvolit jednu z několika možností dodání: osobní odběr v našem kamenném obchodě, zaslání přepravní službou PPL do druhého dne nebo kurýrem Najbert po Praze. Po Praze doručujeme zboží do 4 hodin po potvrzení objednávky! U menších balíčků lze využít také dopravu prostřednictvím výdejní sítě Zásilkovna.cz.

Otázka: Je možné si zboží vyzvednout osobně a je možné platit platební kartou?

Odpověď: Zboží je možné vyzvednout osobně, ale je nutné mít napřed potvrzenou objednávku. Zboží objednané přes internetový obchod je možné platit platební kartou přostřednictvím platební brány GoPay. Při nákupu zboží v kamenném obchodě akceptujeme platební karty Visa/Master Card.

Otázka: Jsem začátečník a rád bych si zakoupil golfové hole, co mi poradíte?

Odpověď: V dnešním světě, kdy výrobní technologie jsou zpravidla stejné, se ceny golfových holí odlišují různě "tržně silnou značkou" a z menší části pak kvalitou. Záleží také na tom, zda řešíte otázku image či nikoliv. Pokud jste začátečník a hledáte nejlepší poměr cena/kvalita/značka, doporučujeme Vám vybrat některý z golfových holí (setů) značky BULLET nebo WILSON STAFF. Jestliže si chcete dopřát kvalitu ale za vyšší cenu, doporučujeme hole značky Callaway či Titleist.

Otázka: Mám dát přednost holím s grafitovými či ocelovými shafty?

Odpověď: Zde není odpověď jednoznačná. Pokud jste sportovní typ a razantní hráč s agresivním švihem, doporučujeme Vám hole s ocelovými shafty. Jestli patříte spíše mezi rekreační hráče doporučujeme grafitové shafty. Pakliže váháte s výběrem, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Otázka: Poskytujete množstevní slevy?

Odpověď: Ano, při velkém nákupu nezlevněného zboží je možné poskytnout slevu či dát dárek ve formě zboží.

Otázka: Je možné nakoupit za velkoobchodní ceny?

Odpověď: Běžně to není možné, zboží za velkoobchodní ceny prodáváme pouze zavedeným specializovaným golfovým obchodům.