Často kladené dotazy

Otázka: Máte stejné ceny ve vašem kamenném obchodě a na eshopu?

Odpověď: Není to pravidlem, ceny na e-shopu bestgolf.cz se mohou lišit. Ve většině případů však bývá cena stejná.

Otázka: Jakým způsobem zboží dodáte?

Odpověď: Zákazník při dokončení objednávky má možnost zvolit jednu z několika možností dodání: osobní odběr v našem kamenném obchodě, zaslání přepravní službami GLS a PPL do druhého dne nebo kurýrem Najbert po Praze. Po Praze doručujeme zboží do 4 hodin po potvrzení objednávky! U menších balíčků lze využít také dopravu prostřednictvím výdejní sítě Zásilkovna.cz.

Otázka: Je možné si zboží vyzvednout osobně a je možné platit platební kartou?

Odpověď: Zboží je možné vyzvednout osobně, ale je nutné mít napřed potvrzenou objednávku. Zboží objednané přes internetový obchod je možné platit platební kartou prostřednictvím platební brány GoPay. Při nákupu zboží v kamenném obchodě akceptujeme platební karty Visa/Master Card.

Otázka: Jsem začátečník a rád bych si zakoupil golfové hole, co mi poradíte?

Odpověď: V dnešním světě, kdy výrobní technologie jsou zpravidla stejné, se ceny golfových holí odlišují různě "tržně silnou značkou" a z menší části pak kvalitou. Záleží také na tom, zda řešíte otázku image či nikoliv. Pokud jste začátečník a hledáte nejlepší poměr cena/kvalita/značka, doporučujeme Vám vybrat některý z golfových setů, který obsahuje všechny hole včetně bagu. Jestliže si chcete dopřát kvalitu, ale za vyšší cenu, doporučujeme nechat si hole nafittovat a poskládat do setu dle vašich golfových schopností.

Otázka: Mám dát přednost holím s grafitovými či ocelovými shafty?

Odpověď: Zde není odpověď jednoznačná. Pokud jste sportovní typ a razantní hráč s agresivním švihem, doporučujeme Vám hole s ocelovými shafty. Jestli máte nějakou limitaci pohybu, například po nějakém úrazu nebo už Vám není 40 doporučujeme grafitové shafty, které určitě pošetří Váš pohybový aparát a bude to určitě znát i na Vaší výdrži na hřišti. Pakliže váháte s výběrem, obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Otázka: Jsem začínající golfista nebo mám vyšší HCP, má pro mě fitting význam?

Odpověď: Bezesporu ano! Během prvních let hraní golfu se Váš švih vyvíjí nejvíce a právě během tohoto období si zažijete návyky, které Vám dlouho vydrží. Pokud máte špatně zvolené vybavení (nejčastěji špatná délka hole nebo hlavy nevhodné pro začátečníka) budete nedostatky materiálu kompenzovat něčím jiným ve Vaší technice. Špatné návyky techniky se Vám pak budou špatně přeučovat, což Vám jistě potvrdí i Váš trenér.

Otázka: Poskytujete množstevní slevy?

Odpověď: Ano, při velkém nákupu nezlevněného zboží je možné poskytnout slevu či dát dárek ve formě zboží.

Otázka: Je možné nakoupit za velkoobchodní ceny?

Odpověď: Běžně to není možné, zboží za velkoobchodní ceny prodáváme pouze zavedeným specializovaným golfovým obchodům.