Jak vybírat golfové oblečení

Kupovat golfové oblečení na internetu je vždy o něco těžší než v kamenných obchodech. Nicméně i u nás si můžete oblečení vyzkoušet! V BestGolfu vám poradíme, jak vybírat, aby vám vybraný kousek nebyl malý nebo příliš velký. Prostě aby byl akorát!

Golfový tip 1

Nic nenahradí fyzické vyzkoušení! Přijďte si oblečení nebo boty vyzkoušet do naší kamenné prodejny. Více o kamenných prodejnách.

Golfový tip 2

V naší nabídce je celá řada značek a každá z nich má trošku jiné číslování. Proto jsme připravili průvodce velikostmi, který vám pomůže vybrat přesně tu vaši. Budete k tomu potřebovat metr, případně někoho kdo vás pomůže změřit. Nebo si můžete poměřit svoje současné oblečení. Zobrazte si průvodce velikostmi.

Golfový tip 3

Poraďte se s námi. Vše, co najdete na stránkách BestGolfu, jsme rozbalovali, navěšovali a tak dále. Ze zkušeností víme, u které značky je lepší koupit o velikost větší a kde sedí velikosti přesně. Zavolejte nám (+420 777 109 130) nebo pište emaily na bestgolf@bestgolf.cz a  my vám rádi poradíme.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení