Způsoby doručení

Připravili jsme několik způsobů, jak k Vám doručit objednané zboží. Vyberte si ten, který je pro Vás nejpohodlnější.

Doprava zdarma

Při objednávce v hodnotě nad 1 000 Kč není doprava za využití služeb Zásilkovny či společnosti PPL účtována (neplatí pro přepravu kurýrem). Platí pouze pro dopravu po ČR. Pro doručení do SR platí pravidla uvedená níže v textu. Doprava zdarma se nevztahuje na veškeré bazarové zboží jakékoliv hodnoty.

Osobní odběr

Objednané zboží je po vyzvání možné vyzvednout na naší prodejně v Praze - Ládví. Sídlíme přibližně 150 m od metra Ládví. Přímo před obchodem je možné pohodlně zaparkovat. Na přání zákazníka je možné domluvit vyzvednutí mimo pracovní dobu. Kontakt a přesnou adresu naleznete zde.

Doprava v ČR

  logo-zasilkovna PPLlogo ppl Parcel | KP Trading Brno
 Cena dopravy 59 Kč 89/149 Kč * 59 Kč 449 Kč
 Cena dobírky 30 Kč 30 Kč 30 Kč nelze
 Doba dodání Cca 2-3 pracovní dny od potvrzení objednávky. Do druhého dne od potvrzení
objednávky.
Cca 2-3 pracovní dny od potvrzení objednávky. Do 6 hodin od potvrzení objednávky. Platí pouze pro doručení po Praze.
 Platba kartou Dle odběrného místa Ano Dle odběrného místa Ano

 * Vyší cena 149 Kč je účtována u položek s nízkou cenou a velkými rozměry (např. tréninkové tyče, lovítka, deštníky atp.) a zároveň u veškerého bazarového zboží.

Možnost vyzvednutí balíčku na odběrném místě Zásilkovny lze využit pro dopravu menších balíčků. Pokud bude Vaše zásilka splňovat podmínky pro odeslání prostřednictvím Zásilkovny, bude Vám tato doprava nabídnuta v závěrečném kroku objednávky.

Pomocí PPL k vám přepravujeme standardní zásilky do celé České republiky. Abychom mohli garantovat doručení do druhého dne, musí být objednávka provedena nejpozději do 13 hodin.

Pokud si nejste jisti, že budete během doručování zásilky PPL doma, můžete si zvolit doručení Vaší objednávky na některý z ParcelShopů. Tuto možnost lze využít pro dopravu menších balíčků (nevztahuje se tedy na nadrozměrné zboží typu tréninkové tyče, lovítka, deštníky apod.). Adresu vybraného ParcelShopu uveďte během Vaší objednávky, mapu dostupných odběrných míst najdete zde.

V případě, že objednávku potřebujete doručit ještě dnes (při objednávce do 14:00), můžete využít kurýrní službu, která v rámci hlavního města Prahy doručí zboží do 3 hodin od potvrzení objednávky a přijetí platby předem. Pro tuto formu dopravy neplatí doprava zdarma nad 1000 Kč.

Doprava v SR

 

  PPLlogo logo-zasilkovna
 Cena dopravy 150 Kč 90 Kč
 Cena dobírky NELZE NELZE

 

Doručení zásilky na Slovensko proběhne do 48-72 hodin od expedice objednávky. Doprava při objednávce do 5000 Kč je zpoplatněna viz tabulka výše. Při objednávce nad 5000 Kč je doprava do SR zdarma.

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený (u balíku PPL je možná pouze kontrola obalu), v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

Tištěné dárkové certifikáty

V případě nákupu poukazů hodnoty menší než 1000 Kč si účtujeme za barevný tisk, balení a dopravu přes PLL nebo Zásilkovnu 179 Kč.

Při volbě osobního odběru si za barevný tisk poukazu účtujeme 79 Kč.