Garance nejlepší ceny

 

Pokud jste našli v ČR obchod nabízející vybraný produkt SKLADEM a výhodněji, napište nám na e-mail bestgolf@bestgolf.cz a my Vám nabídneme lepší cenu.

V případě, že využijete garanci nejlepší ceny a upozorníte nás tak na nižší cenu u konkurence, dostanete od nás golfový dárek jako poděkování (při uskutečnění nákupu).

Kdy můžete garanci nejlepší ceny uplatnit?

Před nákupem: Plánujete u nás nakoupit produkt s označením "Garantujeme nejlepší cenu" a našli jste u jiného prodejce* nižší cenu? Pošlete nám e-mail s odkazem na nižší cenu konkurence a my vše prověříme. Pokud zjistíme, že je na jiném eshopu nabízena nižší cena dle stanovených podmínek, rozdíl dorovnáme**.

Další pravidla a podmínky: Akce "Garantujeme nejlepší cenu" se vztahuje pouze na inzerovanou cenu identického zboží***, která byla prokazatelně inzerována v den Vašeho nákupu. Pro účely porovnání cen zboží slouží ceny včetně DPH, avšak bez nákladů na dopravu a bez dalších doprovodných nákladů. Takto porovnávaná cena nesmí zahrnovat slevy poskytnuté v rámci věrnostního programu, případně v rámci členství v cenově zvýhodněné skupině. V rámci garance nejlepší ceny nelze uvažovat ceny nabízené v rámci časově omezených akcí či výprodejů, vždy se musí jednat o běžnou prodejní cenu na daném eshopu. V případě využití garance nejlepší ceny bude cena vždy dorovnána pouze u 1 kusu stejného produktu. Společnost Bestgolf s. r. o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, přerušit nebo zcela ukončit akci "Garantujeme nejlepší cenu". Toto se však nijak nedotkne již řádně podaných žádostí, které byly prostřednictvím formuláře doručeny před touto změnou.

V případě dotazů či jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit. Kontakty naleznete zde.

* Pod pojmem "Jiný prodejce" je pro účely garance nejlepší ceny považován autorizovaný prodejce dané značky se sídlem v České republice.

** Cenový rozdíl je dorovnán formou ponížení ceny daného produktu na stejnou nebo nižší hranici než je cena nabízená jiným prodejcem.

*** Např. jiná barva či velikost = jiný produkt.