Trackman 4 golf fitting

 
Trackman značky  
   

Fitting golfových holí je velmi praktickou formou výběru Vašeho nového golfového setu. Sestavení holí na míru doporučujeme sportovním i rekreačním hráčům bez ohledu na jejich HCP. Na fittingovou hodinu se objednáte telefonicky na čísle +420 604 262 922, emailem na fitting@bestgolf.cz a my s Vámi vybereme dostupný termín Vaší návštěvy u nás na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví, 182 00.

V naší prodejně si samozřejmě můžete ZDARMA vyzkoušet veškeré hole, které máme skladem. V rámci zkoušení se můžete také rozhodnout, jestli přejít rovnou do fittingové hodiny, kterou Vám rádi poskytneme zdarma v případě nákupu holí u nás. 

Zkoušení i golf fitting je možný na našem INDOOR golfovém simulátoru v Praze na Ládví přímo v naší prodejně. Indoor je vybaven nejmodernějším zařízením Trackman 4. Jedná se o nejmodernější zařízení pro měření golfových dat analyzující mnoho užitečných informací při výběru nových holí, které si nekupujete každý rok.

 
 
   

Co je náplní fittingu?

Připravili jsme si pro Vás několik fittingových balíčků se zaměřením na výběr různých holí nebo na pomoc při nastavení Vašeho stávajícího vybavení. Fittingová hodina se rámcově skládá ze 4 nejdůležitějších částí

  1. Začínáme vstupním pohovorem, který je velmi důležitou součástí. V průběhu fittingu se pak můžeme zaměřit i výběrem hole na Vámi definované cíle. Posoudíme Vaše aktuální hole, abychom v porovnání s nimi vybrali nové tak, aby byly vaše cíle co nejvíce naplněny.
  2. Statický fitting je následující nedílnou součástí celé procedury. Změřením získáme „tabulkový“ odrazový můstek pro každého hráče, který se později může poupravit dle jedinečnosti jeho osobního švihu.
  3. Dynamický fitting je asi tou nejznámější formou fittingu, pod kterou si jej všichni představují. Na základě odehraných míčů budeme postupně analyzovat data z TRACKMANa a na jejich základě Vám vždy vysvětlíme proč, Vám nabídneme změnu hlavy hole, prodloužení nebo změnu shaftu a další.
  4. Vyhodnocení všech získaných informací. Navrhnutí změn stávajících holí nebo výběr setu nových holí.

Standartně z každé fittingové lekce dostanete vyhodnocené informace v PDF formátu.

V případě objednávky nafittovaných holí po provedeném fittingu u nás budete mít fitting ZDARMA.

 
   
BALÍČEK DÉLKA (min) STANDARDNÍ CENA (CZK) AKČNÍ CENA (CZK) - pouze do 31.10.2023
Standart iron fitting 60 min 1 490 Kč 745 Kč
Standart wedge fitting 60 min 1 490 Kč 745 Kč
Standart driver fitting 60 min 1 490 Kč 745 Kč
Standart wood fitting 60 min 1 490 Kč 745 Kč
Standart putter fitting 60 min 1 490 Kč 745 Kč
Long game all-in fitting* 120 min 2 650 Kč 1 325 Kč
Gap fitting* 75 min 1 690 Kč 845 Kč
Driver optimalization 45 min 990 Kč 495 Kč
Vario fitting 45 min 990 Kč 495 Kč
Ball fitting 45 min 990 Kč 495 Kč
 
 (* fittingový balíček budete mít zdarma pokud Váš nákup přesáhne 15 000Kč / 25 000Kč)  
 

V našem fittovacím studiu se Vám budou věnovat jen profesionální vyškolení fittéři, absolventi Trackman university, Titleist university, Callaway product training program s produktovou znalostí značek PING, SRIXON a COBRA.

TrackmanLEVoba

Na fittingovou hodinu se objednáte telefonicky na čísle +420 604 262 922, emailem na fitting@bestgolf.cz a my s Vámi vybereme dostupný termín Vaší návštěvy u nás na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví, 182 00.

Víme, že hra v INDOORu není pro někoho jednoduchá a někdy si na ní musí zvyknout. Přesto bychom Vás chtěli ubezpečit, že pro Vás máme připravenou profesionální golfovou hernu s vybavením té nejvyšší kvality a s klimatizací i pro ty nejparnější letní dny. Na prvním místě vždy zmiňujeme TRACKMAN 4, což je naše technologická chlouba, ale musíme zmínit i prostorné odpaliště s vnitřním pruhem změkčeného povrchu trávy Elite TEE TURF, do kterého si zapíchnete i své oblíbené tee.

Během návštěvy jsme připraveni Vám poskytnout maximální pohodlí a komfort. Máme pro Vás připraveny chlazené nápoje a luxusní kávu Tonino Lamborghini a při placeném fittingovém balíčku od nás dostanete nápoj ZDARMA.