AKTUALITY

Dopravci nestíhají!

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás poprosili o trpělivost a pochopení delšího termínu dodání Vašich objednávek. Ačkoliv na naší straně běží vše v obvyklých intencích a přijaté objednávky zpracováváme obratem, může se stát, že se jejich doručení protáhne. Na vině jsou dopravci, kteří nestíhají. Pokud byste s doručením objednávky měli jakékoliv problémy nebo se chtěli na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

S tím souvisí i garance dodání objednávek do Vánoc, kterou můžeme poskytnout pouze u objednávek vytvořených nejpozději 18. 12. 2020. Své objednávky můžete samozřejmě podávat i později a my uděláme vše proto, abychom je do Vánoc doručili. Po doporučeném nejpozdějším termínu však každým dnem významně roste riziko, že Vám dopravce nestihne balíček doručit včas.

 

Provoz prodejny a eshopu během 2. vlny epidemie

Na základě usnesení vlády se s účinností ode dne 22. října 2020 od 6:00 zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách. Z tohoto důvodu dochází k několika změnám v provozu našeho obchodu:

  1. Kamenná prodejna na Praze 8 je UZAVŘENA.
  2. Osobní odběry objednávek na prodejně U Slovanky 9D jsou MOŽNÉ pouze po předchozí telefonické domluvě a po úhradě PŘEDEM. Předány budou "mezi dveřmi", pohyb po provozovně není z preventivních důvodů možný.
  3. Expedice ostatních objednávek probíhá v obvyklých intencích a NENÍ NIJAK OMEZENA.
  4. Doručení balíčků závisí na možnostech dopravců. Prosíme, abyste OMEZILI PLATBU DOBÍRKOU a tím chránili zdraví své i zdraví řidičů.

Abychom Vás v této době podpořili, aktivovali jsme dopravu zdarma na objednávky od 1 000 Kč přes Zásilkovnu. U dopravy přes kurýrní službu PPL jsme limit pro dopravu zdarma snížili na 1 500 Kč.

Jakmile se situace změní, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme v této nelehké situaci pevné nervy a zdraví.