Z důvodu nařízení vlády je naše kamenná prodejna až do odvolání uzavřena. Eshop je nadále v provozu a Vaše objednávky budou zpracovány. Bližší informace o fungování během koronavirové epidemie naleznete v aktualitách.

AKTUALITY

Sleva 10 % na Vše
Korona10_1541x754
Z důvodu vládního nařízení je naše kamenná prodejna již od 14. března až do odvolání uzavřena. Stále však můžete nakupovat na našem eshopu. Objednávky jsou zpracovávány a expedovány v obvyklých intencích. Abychom Vám uzavření kamenné prodejny alespoň částečně kompenzovali, rozhodli jsme se zvýhodnit eshopové ceny a přinášíme Vám slevu 10 % na veškerý sortiment našeho eshopu. Pro získání slevy zadejte v košíku Vaší objednávky do pole "dárky a slevy" kód eshop10. Slevu lze využít i na již zlevněné vybavení. Kód lze využít opakovaně. Sleva platí pouze do 5. dubna 2020, tak si ji nenechte ujít. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi či akčními nabídkami.
Provoz prodejny a eshopu během epidemie

Na základě usnesení vlády se s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 do dne 1. dubna 2020 zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách. Z tohoto důvodu dochází k několika změnám v provozu našeho obchodu:

  1. Kamenná prodejna na Praze 8 je UZAVŘENA.
  2. Osobní odběry objednávek na prodejně U Slovanky 9D jsou MOŽNÉ pouze po předchozí telefonické domluvě a po úhradě PŘEDEM. Předány budou "mezi dveřmi", pohyb po provozovně není z preventivních důvodů možný.
  3. Expedice ostatních objednávek probíhá v obvyklých intencích a NENÍ NIJAK OMEZENA.
  4. Doručení balíčků závisí na možnostech dopravců. Prosíme, abyste OMEZILI PLATBU DOBÍRKOU a tím chránili zdraví své i zdraví řidičů.

Děkujeme za pochopení a přejeme v této nelehké situaci pevné nervy a zdraví. Společně koronavirus porazíme!