Posouváme náš fitting vpřed - nechte si nafitovat hole od PGA profíka

Chcete zlepšit své schopnosti, snížit hendikep a radovat se z golfu na maximum? Přijďte k nám na fitting golfových holí a objevte skrytý potenciál Vaší hry. Posouváme náš fitting vpřed a nabízíme Vám prvotřídní péči od PGA profesionála Petra Niče. Nechte si nafitovat své hole od jednoho z nejpovolanějších.

Petr Nič se golfu věnuje více jak 30 let a má za sebou spoustu hráčských úspěchů. Pyšnit se může 17 mistrovskými tituly, na kontě má 24 profesionálních vítězství a třikrát byl vyhlášen Českou golfovou federací hráčem roku.

 

Co byste podle Petra měli o fittingu vědět?

Jaké jsou hlavní cíle golfového fittingu?

Petr: Hlavním cílem golfového fittingu je zajistit, aby golfová výbava byla přesně přizpůsobena potřebám a schopnostem každého hráče. Chceme dosáhnout optimální kombinace délky, hmotnosti, flexe a dalších faktorů, které budou hráči poskytovat maximální kontrolu, přesnost a komfort při hře.

S jakými nástroji pracuješ?

Petr: V našem centru mám možnost pracovat s nejmodernější technologií. Jedná se o systém TrackMan 4. Nejde jen o běžný analyzátor, TrackMan 4 je vrcholným nástrojem, který využívají nejen amatéři, ale i profesionální hráči po celém světě. Díky němu dokážeme precizně analyzovat každý aspekt hry a zajistit, že vaše hra bude dosahovat nových výšek.

A jaké značky golfového vybavení mohou hráči u vás otestovat a nafitovat?

Petr: V našem centru se můžete těšit na široký výběr špičkových značek. Nabízíme fittovací sady od renomovaných značek jako Callaway, Titleist, Srixon a Ping. Tyto značky jsou synonymem kvality a inovace v golfovém světě, a my jsme hrdí, že můžeme našim zákazníkům přinášet to nejlepší z této oblasti. Naffitovat si můžete nejen kompletní sadu holí nebo každou hůl samostatně (driver, železa, wedge, fairwayovky, hybridy a putter), ale díky TrackManu lze nafitovat dokonce i golfové míčky.

Pro koho je golfový fitting určen?

Petr: Golfový fitting je určen pro každého, kdo chce maximalizovat svůj potenciál na hřišti. Bez ohledu na úroveň zkušeností nebo herní dovednosti může golfový fitting prospět každému hráči. Je vhodný pro začátečníky, kteří hledají správnou výbavu pro svůj rozvoj, stejně jako pro pokročilé hráče, kteří chtějí zdokonalit svou hru a dosáhnout nových výšek ve svém golfovém výkonu.

 

Pokud máte zájem o Petrovy profesionální fitérské služby a chcete zjistit více, veškeré informace najdete ZDE