Turnaje 2019 jsou tu!!!

Turnaje 2019_volvik-1-1
 
Nenechte si ujít ani jeden ze zářijových turnajů, které pro vás chystáme. Na turnajích můžete očekávat pohodovou a přátelskou atmosféru, překvapení z udírny a hodnotné ceny nejen pro ty nejlepší. Našich turnajů se mohou zúčastnit i hráči, kteří u nás nemají členství. Pro členy GCBBS je však připravena sleva na startovném. V roce 2019 se můžete těšit na dva turnaje. Podrobnější informace o obou turnajích naleznete zde.
 

1) BESTGOLF CUP 1. 9. 2019 - GC Poděbrady.

Přihlášení provádějte zde

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/prihlaseni-odhlaseni-z-do-turnaje?tournamentId=572460360

Před začátkem turnaje a po turnaji, v případě Vašeho zájmu, bude k dispozici Honza Čaloun, který Vám vymění gripy Vašich holí na počkání (přegripování želez, putterů, dřev). Gripy bude možné zakoupit na místě. Rovněž bude schopen poskytnout cenné rady v oblasti fittingu holí či jednoduché poradenství týkající se hry. Tato jedinečná příležitost může posunout Vaši golfovou hru o pořádný krok dopředu, tak si ji nenechte ujít.

Každý hráč turnaje obdrží ZDARMA vstupenku na veletrh Hodiny a klenoty a For Decor Home, která se koná 5. až 7. září v PVA Expo v Praze. Dále budou vloženy 3 VIP vstupenky na setkání Exclusive Guide event s rautem, programem a účastnicemi MISS ČR.

 

2) O PUTOVNÍ POHÁR PREZIDENTA GCBBS 26. 9. 2019 - MOLITOROV. Přihlášení na turnaj provádějte zde.

www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/prihlaseni-odhlaseni-z-do-turnaje?tournamentId=565964911

Již tradiční golfový turnaj s pěknými cenami a putovním pohárem pro vítěze. Turnaj je zároveň spojen s mistrovstvím klubu na rány. Mistr a mistryně se mohou těšit na členství v našem golfovém klubu pro sezonu 2020.