Bonusový program

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na Vaše bonusové konto (po uplynutí 14-ti denní ochranné lhůty), a to v poměru 100 utracených Kč = 1 Kč bonusového programu. Bonusového programu se mohou účastnit pouze registrovaní zákazníci.

Jak mohu získat Kč na bonusové konto?

Bonusové Kč získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonusových Kč, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové Kč se Vám automaticky přičtou po uplynutí 14-ti denní ochranné lhůty od zaplacení objednávky. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se Kč z Vašeho bonusového konta odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Své bonusové konto nabíjíte podle vzorce 100 utracených Kč = 1 Kč bonusového programu.

Jak mohu bonusové Kč uplatnit?

Stav svého bonusového konta můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte výši svého konta a možnost jeho čerpání. Čerpání prostředků bonusového konta je možné pouze na objednávky v minimální výši 1000 Kč.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít bonusové Kč a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bonusového konta a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bonusových Kč.

Přehled získaných bonusových Kč

Přehled počtu získaných bonusových Kč je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonusových Kč na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových Kč bude přičten až po uplynutí 14-ti denní ochranné lhůty od uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bonusových Kč bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonusového konta.

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusového konta a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými Kč?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové Kč. Bilance Vašeho bonusového konta bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bonusových Kč?

Platnost Vašich bonusových Kč je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové Kč nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové Kč uplatnit!