BRIDGESTONE Tour B X golfové míčky (12 ks)

Kód: 2046/12
1 700 Kč –26 %
bridgestone tourb x golfove micky 1
1 700 Kč –26 % 1 250 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024

Nejnovější technologie a pokročilé materiály jsou použity u výroby kompletní série golfových míčků Bridgestone Tour B, z které si golfisté s různou úrovní mohou vybrat model pro sebe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější technologie a pokročilé materiály jsou použity u výroby kompletní série golfových míčků Bridgestone Tour B, z které si golfisté s různou úrovní mohou vybrat model pro sebe. To je možné díky unikátnímu přístupu k určování vlastností míčků, příznačnému pro Bridgestone. Většina značek má v nabídce 2-3 modely prémiové třídy, Bridgestone jich má 4, což významně usnadní výběr parametrů podle vlastních potřeb. 

Povrch REACTIV Cover
Vysoce kvalitní povrch golfového míčku je zhotoven z pokročilého materiálu Urethane. Díky prozkoumání vlastností míčku během úderů různými holemi se podařilo vytvořit materiál, díky kterému docílíte delší vzdálenosti a více rotace v jednom míčku, interakce je vylepšena  wedgem nebo krátkými irony.
U švihů plnou párou povrch působí jako akcelerátor, který přidává rychlost několik mílí na hodinu navíc, což má za následek větší vzdálenosti z tee.

Jádro s technologií Gradational Core
Vnitřek s kompresí, která se přizpůsobí druhu odpalu, a technologie Gradational Core představuje skutečnou revoluci mezi golfovými míčky Bridgestone. Použití tohoto řešení umožní optimalizovat počáteční rychlost míčku při současném omezením boční rotace pro větší vybočení.

Dvojitý vzorek na povrchu míčku Dual Dimple
Povrch míčku a jeho aerodynamika mají podstatný vliv na let golfového míčku a výsledek. Díky použití nového dvojitého vzorku dimply je trajektorie letu míčků Tour B optimalizována díky menšímu odporu vzduchu.

Bezešvý povrch
Díky použití pokročilé výrobní technologie Seemless Cover je vnější povrch bez švů na spojích obou polovin golfových míčků. To zajistí stabilnější let míčku, bez náhodných poklesů / skoků rotace a zaručuje nejlepší výsledky na golfovém hřišti.

Model Tour B X
Tato varianta míčků je určena pro golfisty, kteří mají rychlost swingu nad 105 mílí na hodinu a hledají poněkud tvrdší povrch za účelem snížení zpětné / boční rotace a zvýšení trajektorie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové golfové míčky
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Handicap: Pro pokročilé
Barva míčků: Bílá
Počet vrstev: 4 a více
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: