CALLAWAY Chrome Soft 16 Truvis golfové míčky bílo-červené (12 ks)

Kód: 64212531220/12
Sleva
1 236 Kč –28 %
CALLAWAY Chrome Soft 16 Truvis golfové míčky bílo-červené (12 ks)
1 236 Kč –28 % 890 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Golfové míčky od značky CALLAWAY, model Chrome Soft 16 Truvis  jsou vybaveny novou unikátní technologií, která je designována pro skvělý pocit, maximální soustředění a vysoké sebevědomí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CALLAWAY golfové míčky CALLAWAY Chrome Soft 16 Truvis jsou vybaveny novou unikátní technologií, která je designována pro skvělý pocit, maximální soustředění a vysoké sebevědomí. Díky speciálnímu povrchu s červenými pětiúhelníky, které míček opticky zvětšují a rapidně zlepšují jeho viditelnost, se zaručeně zlepší hratelnost míčku z každé pozice. Když se nad tento míček postavíte, máte pocit, že nemůžete minout!

Nové golfové míčky Chrome Soft kompletně změnily náhled na výkon golfových míčků a posunuly standardy na vyšší úroveň. Jmenovitě je toho dosaženo technologií Dual SoftFast Core, která propůjčuje míčku ještě více rychlosti při odpalu. 4 vrstvy pak zajišťují dostatek kontroly pro hru kolem greenu. Nižší komprese Vám při hře s těmito míčky dovolí okusit neskutečně měkký a příjemný pocit.

Klíčové parametry

  • Počet vrstev: 4 (dvojité jádro + 2 pláště)
  • Barva: bílá
  • Dual SoftFast Core: vysoká rychlost, dobrá kontrola, nízký spin
  • Komprese: 65

Vlastnosti

Červeno bílý povrh míčku s technologií Truvis je speciálně navržen pro maximalizaci Vašeho soustředění a viditelnosti míčku. Opticky zvětšený míček budete díky zvýšenému sebevědomí trefovat časteji a mnohem lépe.

Callaway je jedinou firmou na výrobu golfových míčků, která využívá technologie Dual SoftFast Core. Tato technologie dvojitého jádra byla navržena pro vysokou rychlost míčku a jeho nízký spin. Díky tomu má míček ideální vlastnosti pro hru z týčka, z fairwaye i při posledních úderech kolem greenu.

Čtyřvrstvá konstrukce využívá pláště Tour Urethan Cover, který se při úderu dokáže přizpůsobit povrchu každé hole v bagu. Tím získáte maximální kontrolu nad svými údery, ať už hrajete kteroukoliv holí. Tyto vlastnosti oceníte speciálně při hře s holemi pod 100 yardů.

Nízká komprese míčků přináší vedle příjemného pocitu ze hry také dlouhou a přímou trajektorii letu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MÍČKY
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Handicap: Pro pokročilé
Struktura (počet vrstev): 4 a více
Barva míčků: Bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: