CALLAWAY golfové míčky Chrome Soft 16 (12 ks)

Kód: 642125312/12
1 190 Kč –34 %
CALLAWAY golfové míčky Chrome Soft 16 (12 ks)
1 190 Kč –34 % 790 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.10.2018

Mičky Chrome Soft disponují technologií SoftFast Core, díky níž dosahují té nejnižší rotace při drivech. Kvalitní jádro je základem toho, aby byly míče co nejpřesnější a nejdelší. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mičky Chrome Soft disponují technologií SoftFast Core, díky níž dosahují té nejnižší rotace při drivech. Kvalitní jádro je základem toho, aby byly míče co nejpřesnější a nejdelší. Po pár odpalech zjistíte, že trefit fairwaye a greeny nebylo nikdy jednodušší. Míče jsou 3vrstvé a mají nízkou kompresi v hodnotě 65, což umožňuje úžasnou přesnost kolem greenů a výrazný pocit měkkosti při hře železem.

HEX Aerodynamics - Tato technologie dodává míčku dlouhou vzdálenost díky struktuře povrchu, který skvěle snižuje odpor vzduchu a díky tomu podporuje stabilní let míče. Oproti obvyklým míčkům má míček řady HEX strukturu povrchu šestihranu a tak zde není žádný prostor pro tření. Na míčcích jiných značek, kde je struktura povrchu tvořena kruhy se objevují ostrůvky, které jsou zbytečnými třecími plochami.

Klíčové parametry: 

  • SoftFast Core – vylepšené jádro míče, díky čemuž míč dosahuje nižší rotace, vyšší přesnosti a delších drivů.
  • HEX aerodynamics - vzorek povrchu byl rekonstruován pro lepší vzlet při nízkých rychlostech a tím i delší vzdálenost při zachování stabilního letu míčku.
  • Thermoplastic Urethane - ultralehký urethanový plášť, který poskytne výjimečně měkký pocit. A přitom si zachovává bělost a odolnost proti poškrábání.

Dostupný produkt

Type

Cover Material

Pattern

3-Piece

Thermoplastic Urethane

HEX Aerodynamic

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MÍČKY
Barva: Bílá
Handicap: 18-36
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3 Vrstvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: