CALLAWAY golfové míčky Superhot 55 (12 ks)

Kód: 642415419
Výrobce: Callaway
984 Kč –10 %
CALLAWAY golfové míčky Superhot 55 (12 ks)
984 Kč –10 % 888 Kč
Můžeme doručit do:
27.3.2018
Skladem (1 ks)
Golfové míčky CALLAWAY Superhot 55 (12 ks) Míčky Superhot získaly svůj název díky své opravdu úžasné rychlosti a vzdálenosti opdalu. Toho se dosáhlo pomocí jejich designu, nízkého odporu vzduchu a technologii “High Velocity Core“, tedy „Vysokorychlostní jádro“. Jejich povrchová úprava navíc pomáhá eliminovat slice a hook. Díky jejich vlastnostem získáte konečně jistotu, protože vaše odpaly poletí daleko, rovně a hlavně na fairway.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky CALLAWAY Superhot 55 (12 ks)

Míčky Superhot získaly svůj název díky své opravdu úžasné rychlosti a vzdálenosti opdalu. Toho se dosáhlo pomocí jejich designu, nízkého odporu vzduchu a technologii “High Velocity Core“, tedy „Vysokorychlostní jádro“. Jejich povrchová úprava navíc pomáhá eliminovat slice a hook. Díky jejich vlastnostem získáte konečně jistotu, protože vaše odpaly poletí daleko, rovně a hlavně na fairway.

Klíčové parametry: 

  • Počet vrstev: 3
  • Barva: bílá
  • HEX Aerodynamics: vyšší rychlost, stabilita ve větru
  • High Velocity Core: efektivní uložení energie z Vaší hole
  • Komprese: 55

Vlastnosti

Nová generace těchto míčků zachovává všechny dosavadní přednosti řady Superhot. Díky novým technologiím však bylo možné daných vlastností dosáhnout se sníženou kompresí 55. Kromě skvělých herních vlastností tak získáte příjemný a úžasně jemný pocit při každém odpalu.

HEX Aerodynamics - Tato technologie dodává míčku dlouhou vzdálenost díky struktuře povrchu, který skvěle snižuje odpor vzduchu a díky tomu podporuje stabilní let míče. Oproti obvyklým míčkům mají míčky s touto technologií strukturu povrchu šestihranu a tak zde není žádný prostor pro tření. Na míčcích jiných značek, kde je struktura povrchu tvořena kruhy, se objevují ostrůvky, které jsou zbytečnými třecími plochami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové golfové míčky
Barva: Bílá
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3 Vrstvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: