CALLAWAY Supersoft Max 21 golfové míčky (12 ks)

Kód: 642975812/12
890 Kč –27 %
CALLAWAY Supersoft Max 21 míčky - 12 ks
890 Kč –27 % 650 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Golfové míčky Callaway Supersoft Max 21 nabízí snadné dosažení vzdálenosti, maximálního odpouštění a super měkký pocit. Callaway Supersoft je již léta jedním z nejpopulárnějších míčků vhodný pro nenáročné hráče. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Callaway odhaluje nové golfové míčky Supersoft MAX pro rok 2021, které jsou nástupcem modelu Supersoft MAGMA. Tyto míčky jsou cca o 3% větší než standartní míčky Supersoft což přináší díky vyššímu těžišti zejména amatérským golfistům snadnější přístup k míči a tím pádem i měkký pocit a vzdálenost.


Golfový míček Supersoft je již léta jedním z nejoblíbenějších míčků u amatérů. Nový míč přináší řadu významných změn oproti modelu 2019, včetně nového hybridního krytu vyrobeného s Paraloid Impact Modifier od Dow, který Callaway říká, že poskytuje velkou vzdálenost, skvělé otáčení, vynikající cit a ovládání krátké hry.

Kompresní jádro je navrženo tak, aby vytvářelo maximální rychlost míče spolu s vynikající kombinací vysokého startu a nízké rotace. A konečně dvoudílný model HEX Aerodynamika Supersoftu snižuje odpor pro lepší start a optimalizovanou trajektorii. 

Klíčové parametry

  • Počet vrstev: 2
  • Barva: bílá
  • HEX Aerodynamics: vyšší rychlost, stabilita ve větru
  • Komprese: 38

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MÍČKY
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Handicap: Pro začátečníky
Struktura (počet vrstev): 2
Barva míčků: Bílá
#sizes_table#: hidden

Callaway Supersoft Max 21 golfové míčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: