CALLAWAY Supersoft Max golfové míčky (3 ks)

Kód: 642975812/3
195 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Golfové míčky Callaway Supersoft Max nabízí snadné dosažení vzdálenosti, maximálního odpouštění a super měkký pocit. Callaway Supersoft je již léta jedním z nejpopulárnějších míčků vhodný pro nenáročné hráče. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Callaway odhaluje nové golfové míčky Supersoft MAX, které jsou nástupcem modelu Supersoft MAGMA. Tyto míčky jsou cca o 3% větší než standartní míčky Supersoft což přináší díky vyššímu těžišti zejména amatérským golfistům snadnější přístup k míči a tím pádem i měkký pocit a vzdálenost.


Golfový míček Supersoft je již léta jedním z nejoblíbenějších míčků u amatérů. Nový míč přináší řadu významných změn oproti modelu 2019, včetně nového hybridního krytu vyrobeného s Paraloid Impact Modifier od Dow, který Callaway říká, že poskytuje velkou vzdálenost, skvělé otáčení, vynikající cit a ovládání krátké hry.

Kompresní jádro je navrženo tak, aby vytvářelo maximální rychlost míče spolu s vynikající kombinací vysokého startu a nízké rotace. A konečně dvoudílný model HEX Aerodynamika Supersoftu snižuje odpor pro lepší start a optimalizovanou trajektorii. 

Klíčové parametry

  • Počet vrstev: 2
  • Barva: bílá
  • HEX Aerodynamics: vyšší rychlost, stabilita ve větru
  • Komprese: 38

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MÍČKY
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Handicap: Pro začátečníky
Struktura (počet vrstev): 2
Barva míčků: Bílá
#sizes_table#: hidden

Callaway Supersoft Max 21 golfové míčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: