GARMIN Approach G80 golfový GPS počítač + Dárková krabička týček

Kód: 010-01914-01
ZDARMAZDARMA 13 490 Kč –18 %
GARMIN golfový GPS počítač Approach G80
13 490 Kč –18 % 10 990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Approach G80 je golfový GPS počítač s měřením a záznamem hry s radarem pro trénink odpalů doma či na driving range.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Approach G80 je unikátní golfový GPS počítač. Na rozdíl od podobných, dosud známých počítačů není určen jen pro použití při hře a případně pro vyhodnocení statistik po hře. Approach G80 je vybavený vestavěným radarem, který dokáže při tréninku odpalu doma nebo na driving range měřit parametry odpalu, včetně předpokládané délky rány a doběhu míčku. Pomocí tohoto nástroje je možné trénovat konzistenci odpalu. Approach G80 má pro takový trénink připravené 3 tréninkové módy, ve kterých je možné trénovat volný odpal, trénovat odpal na stanovenou vzdálenost nebo si zahrát virtuální hru na libovolném z 41.000 předehraných hřišť v paměti golfového počítače.
Aprroach G80 nabízí nad uvedené vlastnosti možnost rozšíření o čidlo švihu Garmin TruSwing umožňující automatickou identifikaci holí při odpalu.

 • unikátní golfový GPS počítač vhodný pro: 1. hru, 2. trénink odpalu, 3. statistiku hry
 • 3,5" barevný kapacitní dotykový displej, výdrž baterie až 15 hodin s GPS
 • mapy více než 41.000 hřišť po celém světě, měření GPS vzdáleností na hřišti
 • vzdálenost ke středu/začátku/konci greenu, překážkám, layup, dogleg, plánování přihrávky
 • digitální skórkarta, vyhodnocení hry v deníku Přehledná mobilní aplikace na principu sociální sítě ve formě kalendáře, která slouží pro plánování, ukládání a sdílení vašich aktivit a výkonů. Odkaz na Garmin Connect" data-html="true" data-placement="top" data-trigger="hover" data-template=" " data-original-title="Garmin Connect">Garmin Connect
 • funkce PinPointer s ukazatelem směru k jamce i bez přímé viditelnosti
 • funkce PlaysLike Distance s přepočtem vzdálenosti podle sklonu terénu
 • velice snadný posun pozice vlajky na greenu podle aktuální pozice
 • vestavěný radar s unikátním měřením odpalů při tréninku na driving range nebo doma
 • kompatibilní s čidlem TrueSwing pro trénink švihu
 • možnost virtuální hry či turnaje na některém z 41.000 předehraných hřišť

 

GARMIN golfový GPS počítač Approach G80

Approach G80 je první počítač, ve kterém Garmin použil technologii radaru pro měření golfového odpalu. Stačí počítač při odpalu postavit cca 30 cm před hůl a Approach G80 je u odpalu schopen změřit rychlost hole, rychlost míčku, tempo švihu a odhadnout vzdálenost dopadu a doběhu míčku. Všechny veličiny jsou k dispozici okamžitě po každém odpalu. Golfový radar je skvělou pomůckou pro měření konzistence odpalu. Měřené veličiny u jednotlivých odpalů by měly být k sobě co nejblíže. Výhodou tréninku s radarem je, že je možné jej vzít s sebou na cvičnou louku (driving range) nebo s ním trénovat v případě dostatku místa i celoročně doma. Approach G80 má k dispozici několik tréninkových režimů: Warm Up, Virtual Round, Target Practice a Tempo Training.

 • Režim Warm Up poskytuje volný trénink odpalu. Můžete vybrat libovolnou hůl a odpalovat míčky. Po každém odpalu Approach G80 změří a zobrazí sadu údajů. Cílem je dosáhnout co nejstabilnější data.
 • Režim Virtual Round umožňuje si zahrát virtuální hru na libovolném z 41.000 golfových hřišť z paměti počítače. Každý odpal vás na ferveji postupně virtuálně přibližuje k jamce. Virtuální hra neřeší směr úderu, bere se v ohledu jen délka rány. Virtuální hru můžete hrát sami, ve dvou nebo na dálku vyzvat své přátele, kteří si pomocí svého Approach G80 mohou zahrát a zapsat dosažené skóre.
 • Režim Target Practice dokáže procvičit odpaly na konkrétní vzdálenost. Na displeji počítače se zobrazí terč, který po odpalu zobrazí přiblížení míčku k vytyčené vzdálenosti.
 • Režim Tempo Training pomáhá docílit ideálního poměru mezi nápřahem a švihem. Ideální poměr je 3,0 (například 1,2 sec. nápřah, 0,4 sec. švih). Váš poměr se může oproti ideální hodnotě lišit, ale opět by hodnoty měly být konzistentní - u následujících švihů podobné.

 g80-naprah-b_1

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ÚDAJE
Approach G80 má kompaktní velikost a nízkou hmotnost. Vejde se do kapsy, při golfu se ale obvykle připevňuje na golfový bag, aby byl v okamžiku odpalu při ruce. Karabina a držák na golfový bag je součástí balení. Approach G80 je vodotěsný dle normy IPX7 (ponoření do hloubky 1m po dobu 30 minut), při hře tak odolá i velmi nepříznivému počasí. Approach G80 se ovládá pomocí dvou tlačítek a barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 3,5". Displej je dostatečně velký a přehledný a dotykové ovládání je velmi pohodlné a jednoduché. Displej má k dispozici možnost zobrazování velkých čísel, data na displeji jsou proto velmi dobře čitelná i v případě, kdy leží Approach G80 na zemi v tréninkovém režimu. Approach G80 je napájený pomocí vestavěného LiIon akumulátoru. Na jedno nabití vydrží až 15 hodin hry se zapnutým GPS.

Obsah balení 

- GPS golfový počítač  Garmin Approach G80
- nabíjecí/datový USB kabel
- dokumentace

- český manuál ke stažení zde: Garmin Approach G80

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské, Dámské, Unisex
Barva: Černo-bílá
#sizes_table#: hidden
Displej: 13,5" barevný dotykový displej
Mapy: databáze až 41.000 golfových hřišť
Voděodolné: IPX7 (odolá ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 minut)

GARMIN golfový GPS počítač Approach G80

GARMIN golfový GPS počítač Approach G80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: