Golfové problémy a jejich řešení

Kód: GP
290 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.10.2018
Máte už slepých uliček dost? Tak si otevřete publikaci Golfové problémy a jejich řešení. Kniha je od začátku do konce nabitá tipy a triky, díky kterým si na hřišti dokážete už vždycky poradit. Uvědomíte si, že každý problém má své řešení, a navíc se ho krok za krokem naučíte odstraňovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové problémy a jejich řešení

Řešení mnoha Vašich golfových problémů a nedostatků v golfové hře za 290 Kč. I takto by se dala pojmenovat tato kniha. Levnější než jakýkoliv golfový trenér, vždy po ruce a vždy ochotna poradit.

Díky jejímu formátu se Vám pohodlně vejde do Vašeho golfového bagu. Její provedení je velmi přehledné a moderní. Kniha je od začátku do konce nabitá tipy a triky, díky kterým si na hřišti dokážete už vždycky poradit. Uvědomíte si, že každý problém má své řešení, a navíc se ho krok za krokem naučíte odstraňovat. Každý golfový problém je nejdříve pojmenován a je uvedeno jeho řešení, které je následně krok za krokem rozebráno pomocí obrázků s návodnými popisky. Odstraňovat nedostatky ze své golfové hry tak můžete přímo na golfovém hřišti. Nabyté znalosti tedy ihned převádíte do praxe a tak je fixujete.

Klíčové parametry

  • Kapesní formát (13x17cm)
  • Přehlednost a názornost
  • Využití přímo v praxi
  • Zlepšení výsledků
  • Přehledné obrázky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: