BRYANT historický golfový bag s držákem týček

Kód: HH461
3 950 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Historický golfový bag vyrobený kolem roku 1910. Bag je v poměrně zachovalém stavu a má řadu vychytávek, jako je držák týček, zámeček kapsy či kovové výztuhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historický golfový bag vyrobený kolem roku 1900. Bag je v poměrně zachovalém stavu a má řadu vychytávek, jako je držák týček, zámeček kapsy či kovové výztuhy. Jedná se o golfový bag typu Toulec.

Od roku 1895 se začal objevovat specifický golfový vak, který se pro své značné rozšíření a oblibu mezi golfisty stal dnes ikonickým golfovým bagem, který je možné spatřit na mnoha výstavách historického golfového vybavení. Tento typ lze rozpoznat podle dřevěné rukojeti, která měla zajistit snazší a  pohodlnější manipulaci s bagem. Konkrétní určení stáří těchto bagů je však jejich hojným rozšířením ztíženo. Zkušený sběratel se může orientovat podle konkrétního provedení bagu, a sice podle velikosti kapes, podle kovových výztuží či podle krytů proti dešti atp. Průměr organizéru těchto golfových bagů se pohyboval kolem 3,5 palců.

Bagy neprocházejí renovační procesy a jsou prodávány tak, jak se dochovaly. Je třeba s tím počítat s ohledem na jejich autentický stav.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Historické bagy
Typ bagu: Toulec
Rok výroby: 1900
Místo původu: Anglie
Výrobce: Bryant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: