Historický golfový míček England

Kód: HH297
375 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
10.5.2021

Velmi pěkný historický golfový míček v tzv. Britské velikosti, který je ve velmi pěkném stavu s velmi osobitým puncem přešlých věků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi pěkný historický golfový míček v tzv. Britské velikosti, který je ve velmi pěkném stavu s velmi osobitým puncem přešlých věků. Míček je opatřen označením England, což neznačí výrobce, ale místo původu míčku. Některé míčky byly tímto způsobem značeny a proto daly vzniknout samostatnému odvětví sběratelství golfových míčků, které se specializuje na golfové míčky s označením země či města původu.

Po prvním významnějším úspěchu ve vývoji technologií výroby golfových míčků a po prvním uděleném patentu se začátkem 20. století objevilo ve Spojených státech i Velké Británii mnoho dalších vynálezců, kteří přispěli celou řadou objevů a patentů. Díky tomu se na trhu objevilo mnoho různých typů míčků s různými vlastnostmi a s různou cenou. Došlo tedy ke vzniku moderního tržního prostředí se značnou konkurencí mezi jednotlivými výrobci golfových míčků. Drobní soukromí výrobci gutty nemohli v takovém prostředí obstát a byly nahrazeni obrovským množstvím firem a podniků, které vyvíjely a vyráběly golfové míčky ve velkém.

Doplňkové parametry

Kategorie: Historické golfové míčky
Rok výroby: 1930
Místo původu: Anglie
Výrobce: Neznámý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: