NIKON CoolShot 50i laserový dálkový měřič + Dárková krabička týček

Kód: BKA159YA
Akce
ZDARMAZDARMA 9 990 Kč –22 %
Nikon Laser COOLSHOT 50i
9 990 Kč –22 % 7 740 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

 

 

Zcela nový a inovovaný model laserového dálkoměru od renomované značky Nikon který je v mnohém vylepšený a který oplývá řadou prémiových funkcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nový a inovovaný model laserového dálkoměru od renomované značky Nikon který je v mnohém vylepšený a který oplývá řadou prémiových funkcí navržených pro posunutí Vaší hry na zcela novou úroveň. Dálkoměr má precizní optiku Nikon. Naměřené hodnoty upravuje o sklon terénu. Díky funkci Dual Locked On Quake snadno vyhledáte praporek na greenu.

COOLSHOT_50i_mounting_magnet__Get_Original_    

Magnetické upevnění dálkoměru

Model COOLSHOT 50i má zabudovaný inovativní upevňovací magnet, který zajistí pohodlné upevnění dálkoměru na libovovolném kovovém povrchu. Díky tomu budete mít přístroj vždy po ruce, ať už ho bezpečně upevníte na golfový bag, golfový vozík či jiný kovový materiál.

 
Funkce SLOPE - měření upravené o sklon
 

Při rekreačním hraní (na turnajích bývá tato funkce zakázána) si můžete zapnout funkci Slope, díky které umí přístroj při měření vzdálenosti zohlednit i terénní stoupání či klesání a Vy tak můžete při hře z kopce či dokopce zvolit tu nejvhodnější hůl pro kažou situaci. D (stoupání/klesání). Volitelně se používá LED dioda indikace skutečné vzdálenosti, která signalizuje plnění pravidel povolených měření při soutěžích.

COOLSHOT_50i_slope_adjustment__Get_Original_
 
COOLSHOT_50i_adi__Get_Original_

Soutěžní režim

Zelená LED dioda indikace skutečné vzdálenosti slouží jako informace pro rozhodčí a spolupráhče, že nepoužíváte Slope funkci tam, kde je to zakázané. informuje pořadatele soutěže, že nepoužíváte režim s technologií ID tam, kde jsou měření korigovaná o sklon zakázána. Funkce DUAL LOCKED ON QUAKE informuje o změření vzdálenosti k praporku, čímž pomáhá při zaměřování praporkové tyče, a ne stromu nebo jiného objektu, který by se mohl nacházet v cestě. Laserový dálkoměr informuje při přesném zaměření vizuálním signálem a jemnou vibrací.

 

Odolnost proti povětrnostním podmínkám

Lehký déšť by Vás nikdy neměl postavit mimo hru, a to ani v případě, že využíváte moderní techniku, ktrerá bývá na déšť náchylná. Dálkoměr COOLSHOT 50i je díky speciální pobrvhodornikdy nezastaví hru a určitě nezastaví dálkoměr COOLSHOT 50i.  Laserový dálkoměr odolávající dešti je schopen obstát v širokém rozmezí podmínek a teplot.

COOLSHOT_50i_compact__Get_Original_
  
COOLSHOT_50i_measurements__Get_Original_

Rozpoznání terénu

Pomocí funkce trvalého měření můžete v reálném čase proměřovat přesné vzdálenosti ke stromům a dalším překážkám, které vám mohou stát v cestě. Pro zkoumání vašeho okolí stačí jednoduše stisknout a držet tlačítko napájení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nikon
Záruka: 2 roky
#sizes_table#: hidden
Zvětšení: 6x
Hmotnost: 175 g
Rozsah měření: 5 až 1090 m
Maximální vzdálenost změření vlajky: 360 m
Turnajový mód: Ano
Voděodolnost: Odolné proti dešti
Součást balení: Polotuhé pouzdro, lithiová baterie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: