NIKON CoolShot Lite Stabilized laserový dálkový měřič + Dárková krabička týček

Kód: BKA158YA
ZDARMAZDARMA 12 990 Kč –6 %
NIKON Laser dálkoměr Lite Stabilized
12 990 Kč –6 % 12 190 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

 

 

Chcete zažít jasný a stabilní pohled na hřiště i během napjatých okamžiků? Díky technologii STABILIZED od společnosti Nikon získáte mimo jiné funkci Hyper read, která Vám umožní zkoumat každý úder bez zhoršení plynulosti hry. Tento dálkoměr zaručeně posune Váš golfový výkon na mnohem vyšší úroveň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete zažít jasný a stabilní pohled na hřiště i během napjatých okamžiků? Díky technologii STABILIZED od společnosti Nikon získáte mimo jiné funkci Hyper read, která Vám umožní zkoumat každý úder bez zhoršení plynulosti hry. Tento dálkoměr zaručeně posune Váš golfový výkon na mnohem vyšší úroveň. A co všechno Vám tento model měřiče vzdálenosti přinese:

Stabilní obraz

CoolShot LITE STABILIZED využívá inovativní technologie obrazových produktů od společnosti Nikon na stabilizaci obrazu v hledáčku protipohybem vůči chvění rukou a vlivům okolního prostředí. Najít cíl je jednoduché - stačí zaměřit a hrát.


Rychlé a přesné výsledky

Vestavěná technologie HYPER READ poskytuje rychlé a spolehlivé výsledky měření (přibližně za 0,3 sekundy), které se komfortně zobrazují na displeji LCD. Přemýšlejte klidně o následujícím odpalu bez zpomalení hry.


Úprava vzdálenosti o sklon

Při volnočasové hře můžete zapnout funkci ID (stoupání / klesání). Ta do výpočtu vzdálenosti zahrne sklon terénu, který je kriticky důležitý při úderech směřujících nahoru nebo dolů kopcem. Můžete také aktivovat kontrolku měření skutečné vzdálenosti, která signalizuje dodržování pravidel měření při soutěžním hraní.


Technologie Locked On

Funkce LOCKED ON vás informuje o vzdálenosti k nejbližšímu cíli, což umožňuje zamířit na vlakju a ne na strom nebo jiný objekt, který může být v cestě.


Porozumění terénu

Měřte přesnou vzdálenost k stromům a jiným překážkám, které můžete mít v cestě, v reálném časepomocou funkce jednorázového nebo nepřetržitého měření.


Přátelský k počasí

Malá nepřízeň počasí nikdy nenarušila hru a určitě nezastaví ani laserový dálkoměr CoolShot LITE STABILIZED. Tento laserový dálkoměr je odolný vůči dešti a zvládne různorodé podmínky.


Lehký a kompaktní

Tento lehký laserový dálkoměr je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy, a váží pouhých 170 g. Dost, že musíte nosit těžký pytel - tento laserový dálkoměr vás zbytečně nezatíží.


Soutěžní hra

V případě, že je kompenzace naměřené vzdálenosti o sklon terénu zakázána, LED kontrolka měření skutečné vzdálenosti informuje spoluhráče, že režim ID nepoužíváte.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nikon
Záruka: 2 roky
#sizes_table#: hidden
Zvětšení: 6x
Hmotnost: 170 g
Rozsah měření: 7,5 až 1090 m
Maximální vzdálenost změření vlajky: 450 m
Turnajový mód: Ano
Voděodolnost: Odolný proti dešti
Součást balení: Transportní pouzdro, lithiováá baterie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: