ODYSSEY White Hot Pro 2.0 pánský putter + Dárková krabička týček

Kód: 73059752534
Výprodej
ZDARMAZDARMA 4 490 Kč –33 %
ODYSSEY White Hot Pro 2.0 pánský putter  + Dárková krabička týček
4 490 Kč –33 % 2 990 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Putter White Hot Pro 2.0 #9 má žiletkový tvar s půlkruhem na zadní straně. Je zatížený u špičky hlavy a na patce se přímo napojuje na shaft. Má jednu vertikální a jednu horizontální pomocnou vodící linku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Putter White Hot Pro 2.0 #9 má žiletkový tvar s půlkruhem na zadní straně. Je zatížený u špičky hlavy a na patce se přímo napojuje na shaft. Má jednu vertikální a jednu horizontální pomocnou vodící linku. V putterech White Hot Pro 2.0 je vložena legendární, ověřená a jedna z nejúspěšnějších vložek vůbec. Ta byla ovšem ještě vylepšena. Je konstruována pro konzistentnější zvuk, pocit a výkon na greenu. Řada těchto putterů byla vytvořena proto, abyste poznali, jaké nároky na puttery mají golfoví profesionálové. Ti nejlepší na světě vkládají do těchto putterů svou důvěru a vy jim budete důvěřovat také, a to při každém puttu. Pomocné vodící linky vám dopomůžou k ještě lepším výsledkům. Putter s takovými vlastnostmi by neměl ve vaší výbavě chybět.

Velmi zajímavou informací, která může ovlivnit váš výběr při koupi putteru je fakt, že pokud stojíte od jamky už 2,5m, tak máte při míření toleranci maximálně 1°. Pokud zamíříte méně přesně, už se do jamky netrefíte.

Osvědčené tvary hlav a vodící linky

Hlava každého putteru z řady White Hot Pro 2.0 má tvar, který byl ověřen na turnajích jako jeden z nejpoužívanějších a nejúspěšnějších. K tomu kontrast stříbrného putteru a černých vodících linek vám zajistí vysokou přesnost každičkého vašeho puttu.

EyeFit System

EyeFit System vám umožní si vybrat nejlepší putter díky jednoduchému procesu tří kroků založených na pozici očí při založení. EyeFit system se skládá ze zrcadla a 4 čárek, které vám pomohou ukázat pozice krčku při úderu. EyeFit system máme k dispozici v BestGolf Shop Praha

#1 vložka na Tour

Nová a vylepšená verze White Hot vložky, 1# vložky na Tour je konstruovaná pro konzistentnější zvuk, pocit a výkon na greenu. Nová technologie procesu vyřezávání laserem nám pomáhá dosahovat extrémně úzkých tolerancí pro větší konzistenci a výkon.

Dostupné varianty

Model

Loft

Lie

Offset

Head Type

Headweight

Length

Left-hand

#1

70°

Half Shaft

Blade

343g

33“, 34“, 35“

Yes

#9

70°

Half Shaft

Blade

343g

33“, 34“, 35“

Yes

V-Line

70°

Full Shaft

Mallet

343g

33“, 34“, 35“

No

Rossie

70°

Full Shaft

Mallet

343g

33“, 34“, 35“

No

Havok with SuperStroke Grip

70°

Full Shaft

Mallet

360g

34“, 35“

No

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Strana: Pravá
Délka: 35"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: