SRIXON golfové míčky AD333 Tour - 12 ks

Kód: S0057631
Výrobce: Srixon
1 188 Kč –25 %
SRIXON golfové míčky AD333 Tour - 12 ks
1 188 Kč –25 % 890 Kč
Můžeme doručit do:
24.4.2018
Skladem (> 10 ks)
Srixon AD333 Tour golfové míčky - 12 ks Golfové míčky Srixon AD 333 Tour patří mezi míčky, které musíte vyzkoušet. Tyto třívrstvé golfové míčky jsou doporučovány hráčům se středním a nízkým hendikepem, kteří rádi používají golfové míčky s více vrstvami. Tyto míčky poskytují skvělou kontrolu vzdálenosti a velmi příjemný pocit ze hry. Ideální jsou tyto míče pro hráče s rychlostí švihu kolem 80 mil/h (130km/h). Tenká vnější vrstva minimalizuje energetické ztráty, které tak mohou být přeneseny do jádra míčku, čímž se dosáhne delšího doletu. Střední vrstva míčku je z ionomerového materiálu, který disponuje ideálními vlastnostmi pro přenos energie do jádra, čímž zvyšuje kontrolu nad míčkem. Rotace míčku je zaručena 324 dimply z urethanového materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Srixon AD333 Tour golfové míčky - 12 ks

Golfové míčky Srixon AD 333 Tour patří mezi míčky, které musíte vyzkoušet. Tyto třívrstvé golfové míčky jsou doporučovány hráčům se středním a nízkým hendikepem, kteří rádi používají golfové míčky s více vrstvami.

Tyto míčky poskytují skvělou kontrolu vzdálenosti a velmi příjemný pocit ze hry. Ideální jsou tyto míče pro hráče s rychlostí švihu kolem 80 mil/h (130km/h). Tenká vnější vrstva minimalizuje energetické ztráty, které tak mohou být přeneseny do jádra míčku, čímž se dosáhne delšího doletu. Střední vrstva míčku je z ionomerového materiálu, který disponuje ideálními vlastnostmi pro přenos energie do jádra, čímž zvyšuje kontrolu nad míčkem. Rotace míčku je zaručena 324 dimply z urethanového materiálu.

Klíčové parametry

  • větší rychlost, vzdálenost i přesnost
  • stabilita ve větrných podmínkách
  • výrazně měkký pocit při odpalech

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové golfové míčky
Barva: Bílá
Handicap: 9-18
Pohlaví: Pánské
Struktura (počet vrstev): 3 Vrstvy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: