SRIXON Q-Star Tour 4 golfové míčky (3 ks)

Kód: 10321713/3
295 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Golfové míčky Q-Star Tour mají všechny vlastnosti, které od kvalitního míče očekáváte, zároveň však vyniká nízkou kompresí, která je ideální pro střední rychlost švihu. Míčky nabízí vzdálenost, kterou potřebujete, abyste se v soutěži dostali před konkurenty a vysoký spin na jamkovišti, abyste míček dokázali zastavit i na obtížných pin-pozicích. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termoplastický polyuretanový povrch Q-STAR TOUR také obsahuje Spin Skin se SeRM. Tento povrch obsahuje molekuly s pohyblivými příčnými vazbami, které se při nárazu natahují a ohýbají, ale nelámou. Výsledkem je extra elastický obal, který se zakousne do drážek a zvyšuje tření a maximalizuje zpětnou rotaci.

Jak můžete vměstnat vzdálenost a výjimečný pocit do jediného třívrstvého golfového míčku? FastLayer.

Díky svému odstupňovanému přechodu od měkkého vnitřního jádra k pevnému vnějšímu okraji se FastLayer chová jako jádro s tisíci vrstev, které vám poskytují vzdálenost a měkčí pocit bez kompromisů.

Díky nižší celkové kompresi se zmenšují i boční spiny při dlouhé hře a údery s delšími holemi jsou rovnější.

338 důlků na golfových míčcích Q-STAR TOUR zlepšuje celkovou aerodynamiku pro delší let při dlouhých odpalech. Správné rozmístění důlků pomáhá  zvýšit vzdálenost a přesnost, a to i v těch nejtěžších větrných podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Srixon
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Handicap: Pro pokročilé
Struktura (počet vrstev): 3
Barva míčků: Bílá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: