SRIXON Z-Star XV 7 golfové míčky (12 ks)

Kód: 10311204/12
1 390 Kč –22 %
SRIXON Z Star XV 7 golfové míčky bílé (12 ks)
1 390 Kč –22 % 1 090 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Golfové míčky Srixon Z-STAR XV 7 přináší jedinečnou technologii s neuvěřitelným pocitem, takže golfisté dokáží posunout svou vzdálenost na hranici limitu s nejlepším míčem od společnosti Srixon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Golfové míčky Srixon Z-STAR 7 přináší jedinečnou technologii s neuvěřitelným pocitem. Každý golfový míč Z-STAR 7 je pokrytý extra tenkým termoplastickým uretanovým pláštěm. Pro ještě větší rotaci a kontrolu obsahuje Spin Skin. Tato další vrstva uretanu je silná pouze několik mikronů, pro zvýšení tření a maximalizaci rotace používá materiál Slide-Ring (SERM).

Fastlayer jádro je měkké ve středu, ale pevné kolem jeho okraje. FastLayer Core vám dává rychlost a skvělý pocit, takže můžete hrát dlouhé rány z odpaliště a přesné rány kolem greenu. Speciální tepelně ošetřené jádro optimálně přechází do vnějších částí a díky tomu zanechává jádro pocitově velmi měkké. Přechod od měkkého k pevnému se děje postupně, což vám dává konzistentní výkon mezi jednotlivými holemi.

Každý golfový míček řady Z-STAR je vybaven extra tenkým termoplastickým uretanovým obalem. Pro ještě větší rotaci a kontrolu přidávají neviditelný povlak Spin Skin. Tato další vrstva uretanu je tlustá jen několik mikronů, ale používá materiál Slide-Ring (SeRM) ke zvýšení tření a maximalizaci rotace kolem greenu.

Díky svým novým, hlubším 338 dimplů u míčku řady Z-STAR generují po startu lepší vztlak (pohánějí míč nahoru) a maximalizují klouzavou vzdálenost během sestupu.

Doplňkové parametry

Kategorie: GOLFOVÉ MÍČKY
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Handicap: Pro pokročilé
Struktura (počet vrstev): 4 a více
Barva míčků: Bílá
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: