Autorizovaný prodejce Trackman 4

 
T4 autorizovaný prodejce
 

Analyzujte a diagnostikujte s jistotou založenou na faktech. Spojte síly pocitu se skutečností. Vychovávejte a rozvíjejte všechny úrovně talentu.

Představení TrackMan 4 je vyvrcholením tříleté cesty, která začala jako iniciativa navrhnout a zkonstruovat nejsilnější a nejpřesnější golfový Launch Monitor, jaký kdy byl postaven. Výsledkem je technologie Dual Radar Technology - radikální transformace způsobu, jakým se dnes v golfu používá radarová technologie. Použití dvou radarových systémů místo jednoho vede k získání maximální kvality dat a zvýšení rychlosti snímání.

Data jsou dodávána v nejčistší formě.

TrackMan-4-Dual-Radar-Technology

DUAL RADAR TECHNOLOGIE

oblast úderu_1
PRVNÍ A JEDINÝ LAUNCH MONITOR SE DVĚMA RADARY NA SVĚTĚ

"Uvažuj o tom takto: nyní máš dva nezávislé radarové systémy zabudované do jedné jednotky TrackMan."

Frederic Tuxen, spoluzakladatel a CEO

Jeden radarový systém sleduje vše, co dělá golfová hůl před, při a po golfovém úderu - od běžně známých parametrů, jako je "club path" a "face angle" až po směr úderu a "spin loft". Druhý radarový systém pak sleduje úplný let míče - od vzletu až po jeho dopad a vše mezitím, včetně úhlu vzletu, rychlosti otáčení a zakřivení trajektorie. Technologie dvojitého radaru v Trackman 4 je významným milníkem ve vývoji Launch Monitorů, který zcela zásadním způsobem mění oblast samostatného trénovaní, koučingu i zábavy.

ZDOKONALUJ SVOU HRU JEŠTĚ RYCHLEJI

Díky TrackMan 4 dostáváte do rukou bezkonkurenční kvalitu dat. Technologie Dual Radar umožňuje zachytit z každého úderu ještě více dat než kdykoliv předtím. Soustředěný radarový paprsek s vysokým rozlišením poskytuje každému uživateli precizní detaily o chování hole a míčku při každém úderu. Množství těchto detailů o každém úderu enormně převyšuje data získaná měřením jedním radarem. Tento technologický pokrok poskytuje perfektní základ pro analýzu a diagnostiku. Získaná data a měření jsou prezentována ve srozumitelném formátu, což každému golfistovi umožňuje učinit profesionální pokroky v tréninkových rutinách.

CO VŠECHNO TRACKMAN4 ZMĚŘÍ?
Okamžitá zpětná vazba o vzletu, trajektorii a dopadu míčku. TrackMan 4 měří a zobrazuje úplnou trajektorii jakéhokoli výstřelu, od 6 stop (2 m) až po 400 yardů (350 m), které přesně určují přistávací pozici s přesností 1,5 m (± 0,5 m) na 160 yardů (150 m). Také mapuje 3D trajektorii úderu v reálném čase spolu se všemi informacemi o vzletu a dopadu míčku.
data
 
Pořiďte si Trackman4 do svého obýváku a užívejte sit nevšedního golfového zážitku kdykoliv budete chtít. V příjemném domácím prostředí zcela zapomenete na starosti všedního dne a přenesete se na některé z nejlepších světových hřišť. Trénujte pravidelně na individuální bázi nebo pozvěte partičku přátel a poměřte své golfové schopnosti v zábavném virtuálním turnaji.  
   
TECHNOLOGIE VIRTUAL GOLF 2  

Užijte si virtuální reality pro zpestření Vašeho tréninku. Nejnovější software nahraný do Trackman 4 poskytuje maximálně realistický golfový zážitek, který zcela redefinuje možnosti, jichž lze v prostředí golfových simulátorů dosáhnout. Každá tréninková lekce, každá odehraná jamka, každý zábavný turnaj odehraný s Vašimi přáteli… to vše bude naplněno skutečnými pocity ze hry. Nejslavnější světová golfová hřiště jsou vykreslena v omračujících detailech. Průběh hry je neuvěřitelně plynulý a příjemný. Během hry jsou navíc shromažďována data o každém Vašem úderu, můžete tak svou hru analyzovat a posouvat na vyšší úroveň. Pokud si myslíte, že Vás na golfovém simulátoru již nic nepřekvapí, zamyslete se znovu a přijďte vyzkoušet náš unikátní Trackman 4 simulátor.

 
DECHBEROUCÍ HERNÍ ZÁŽITEK  

Technologie Virtual Golf 2 je balíčkem vynikajících nových prvků, které byly navrženy speciálně pro zlepšení herního zážitku a zároveň pro získání klíčových informací ke zlepšení Vašich golfových schopností a dovedností. Vše, co na našem simulátoru zažijete, je pečlivě analyzováno a znázorněno v poutavé grafice, jakou jste ještě nikdy neviděli. Zkrátka revoluční!

 
BEZKONKURENČNÍ FUNKCIONALITA PRO KAŽDÉHO  
Všechny funkce Virtual Golf 2 umožňují plynulé a příjemné golfové lekce. Bez ohledu na to, zda jste obchodní nebo soukromý hráč, který má zájem hrát své vlastní hry, trénovat nebo se bavit na turnajích se svými přáteli, můžete si být jisti, že Virtual Golf 2 vás udrží nejblíže vaší hře.

 

Prodlužte svou sezónu a poměřte se s ostatními

  • Trénujte tvrdě a udržujte své herní dovednosti ostré i přes zimu. Technologie spojené s Trackman 4 simulátorem využívá během zimy 92 % členů PGA. Přidejte se k nim a trénujte jako profík.
  • Užijte si skvělý a zábavný čas se svou rodinou či přáteli. Na golfovém simulátoru si mohou zahrát i hráči bez zelené karty. Simulátor obsahuje také tradiční vnořené soutěže, jako je „Hit it“, Capture the flag“ či „closest to the pin“. Není-li zrovna po ruce nikdo, kdo by si s Vámi zahrál, můžete využít virtuální online golfové tour a poměřit své schopnosti na mezinárodní úrovni.
Plynulá hratelnost
  • Bezkonkurenčně realistický let míčku
  • Dynamicky se měnící povětrnostní podmínky ještě více umocňují herní prožitek. Poznejte sílu větru a jeho schopnost ovlivnit Vaše údery.
Optimalizovaný herní čas
  • Máte nabitý program a nestíháte odehrát svou pravidelnou osmnáctku? Využijte svého simulátoru a skloubíte náročný pracovní život a relax na hřišti.
  • 18-ti jamkové hřiště na simulátoru odehrajete za méně než hodinu (platí při hře jednoho zkušeného hráče).
 
GLOBÁLNÍ HERNÍ ZKUŠENOST  
Virtual Golf 2 s Trackman 4 technologií Vám umožňuje hrát na těch nejlepších světových hřištích, jako je například Royal Portush, Innisbrook, Muirfield Village, Albany, PGA National a všechny 4 legendární hřiště v St. Andrews. V budoucnu budou do knihovny přidávána nová špičková hřiště. Aktuálně jich je k dispozici více než 90. Kompletní seznam aktuálně dostupných hřišť je uveden v tabulce níže: