TaylorMade Kalea Gold dámský hybrid + Golfová samolepka černá

Kód: M1438003
Na vyžádání
ZDARMAZDARMA 6 790 Kč –20 %
TaylorMade Kalea dámský hybrid
6 790 Kč –20 % 5 390 Kč
Telefonické objednání - SKLADEM (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
17.3.2026

Dámský hybrid TaylorMade Kalea je navržen speciálně pro moderní golfistky, které hledají maximální lehkost, snadný launch a vysokou míru tolerance.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento hybrid Vás rádi necháme vyzkoušet v našem indooru nebo Vám můžeme nabídnout plnohodnotný fitting tohoto driveru zdarma. Více o našem fittingu zjistíte na Golf Fitting PrahaDisponujeme celou fittingovou sadou hybridů Qi4D!

Díky kombinaci pokročilých technologií, ultralehké konstrukce a designu optimalizovaného pro ženský švih nabízí tento hybrid perfektní kontrolu, stabilitu a dlouhou vzdálenost při každé ráně.

Hybrid Kalea je ideální volbou pro hráčky, které chtějí nahradit dlouhá železa a získat hůl, se kterou se míček snadno dostane do vzduchu z fairwaye, roughu i horších pozic. Díky vyvážené konstrukci poskytuje vysoký launch, stabilní let míčku a velmi dobrou odpouštějící charakteristiku i při nepřesně trefených ranách. 

Lehká konstrukce pro vyšší rychlost švihu

Hybrid využívá ultralehké komponenty včetně grafitového shaftu, které snižují celkovou hmotnost hole. Díky tomu může hráčka generovat vyšší rychlost švihu a získat větší vzdálenost bez větší námahy.

Carbon Crown – optimalizace hmotnosti

Vícevrstvá konstrukce s karbonovou korunou snižuje hmotnost v horní části hlavy hole a přesouvá těžiště níže. Výsledkem je snadnější odpálení míčku, vyšší trajektorie a lepší stabilita při zásahu.

Twist Face® technologie

Technologie Twist Face pomáhá korigovat typické nepřesnosti při zásahu mimo střed. Díky optimalizovanému úhlu úderové plochy jsou rány rovnější a konzistentnější.

Thru-Slot Speed Pocket™

Speciální drážka ve spodní části hlavy zvyšuje pružnost úderové plochy, což pomáhá udržet rychlost míčku i při zásahu níže na face. Výsledkem je větší vzdálenost a stabilnější výkon.

Inverted Cone Technology

Rozšiřuje sweet spot a zlepšuje přenos energie do míčku. I při nepřesně trefených ranách si hybrid zachovává dobrý výkon a stabilní vzdálenost.

Pro koho je hybrid Kalea vhodný

  • začínající a středně pokročilé golfistky
  • hráčky s nižší až střední rychlostí švihu
  • hráčky, které chtějí snadno nahradit dlouhá železa
  • golfistky hledající maximální toleranci a jednoduché odpaly

Hybrid je oblíbený zejména díky své snadné hratelnosti a vysokému launchi, což pomáhá dostat míček rychle do vzduchu a dosáhnout delších a stabilnějších ran.

Technické specifikace:

CLUB LOFT HAND LENGTH SWINGWEIGHT
4 23° RH 38.75" C3
5 27° RH 38.25" C3
6 31° RH 37.75" C3

 

Shaft: Kalea Gold Ultralight Graphite 40-L

Kalea Gold Ultralight Graphite 40-L

 
 
Flex Weight Torque Tip Size Launch Spin
L 47g 5.9 .335 High High

 

Grip: SuperStroke Traxion Tour

SuperStroke Traxion Tour

 
 
 
Model Color Size Weight Butt Size Type
Traxion Tour (Kalea Gold) White/Navy/Gold Standard 37g .580 Round

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TaylorMade
Záruka: 2 roky
EAN: Zvolte variantu
Pohlaví: Dámské
Strana: Pravá
Flex: Ladies
Loft: 27°
Název shaftu: Kalea Golf 40
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola