TITLEIST SM8 Jet Black D Grind pánská wedge na oceli

Kód: 841RSSD5812
Výprodej
ZDARMAZDARMA 4 690 Kč –31 %
TITLEIST SM8 Jet Black D Grind pánská wedge na oceli
4 690 Kč –31 % 3 190 Kč
Vyprodáno
Varianta

 

 

Pánská golfová wedge od značky Titleist, model SM8 zavádí nové standardy výkonu zlepšením ve 3 klíčových oblastech hry s wedgemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové wedge Titleist SM8 zavádí nové standardy výkonu zlepšením ve 3 klíčových oblastech hry s wedgemi. Těmito oblastmi je precizní kontrola vzdálenosti, univerzálnost úderu a maximum spinu. Zlepšené herní vlastnosti wedge jsou dále podpořeny výjimečným pocitem při každém úderu, který dodá Vaší hře jistotu a sebevědomí.

Technologie progresivního těžiště, která umísťuje těžiště v návaznosti na loft jednotlivých wedgí, umožňuje maximální kontrolu nad vzdáleností a trajektorií letu míčku a zároveň propůjčuje Vaší hře úžasný pocit.

Drážky prochází testováním, které zaručuje jejich 100% preciznost a kvalitu. Úderová plocha wedge je navíc vybavena novou paralelní texturou, která dodává lepší kontrolu nad spinem míčku.

 

F grind  Víceúčelový grind vhodný pro hráče upřednostňující tradiční patku. Často používaný u sand wedge. Na Tour to potvrzují Justin Thomas, Ian Poulter a Charlie Hoffman.
M grind  Grind vhodný pro hráče, kteří rádi otáčí ( otervírají či zavírají) úderovou plochu. Úspěšně používaný i kolem greenu např. Charles Howellem III, Patrickem Cantlay a Cam Smithem.
S grind  Grind se vyznačuje užší patkou, která jí dává rychlejší pocit přes trávník.  Grind je nejlepší pro neutrální až pevné plochy a pro hráče, kteří rádi ovládají loft s rukama před nebo za míčem. S tímto grindem hrají Jordan Spieth, Adam Scott a Lanto Griffin.
D grind Tento grind spojuje všestrannost a odpouštění. Grind s vyšším bounce je ideální pro hráče se strmějším úhlem švihu.
K grind  K Grind nabízí nejvyšší bounce z celé nabídky grindů. Díky tomu je to rozený zachránce v písku. Široká patka umí odpouštět a pomůže Vám i ve hře z fairwaye. S tímto grindem hrají Justin Thomas, Adam Scott a Webb Simpson.
L grind  L Grind s nejmenším bounce v nabídce pro maximální všestrannost při hře z pevných a tvrdých povrchů. Ideální pro přesné hráče, kteří chtějí mít úplnou kontrolu nad ranou do greenu , tak jako Jordan Spieth, Jimmy Walker a JT Poston.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Titleist
Záruka: 2 roky
Pohlaví: Pánské
Strana: Pravá
Shaft: Ocelový
Loft: 58°
Bounce: 12°
Grind: D
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: